Wpis z mikrobloga

  • 0
@Scaab jak się kupuje bez głowy - 99m2 w Krakowie (ostatni przystanek tramwaju) + 1 miejsce w garażu + 1 przed blokiem + 50m2 tarasu - w sumie 640k + należy doliczyć wykończenie.
  • Odpowiedz
@skeeball:
To teraz pytanie czy 100% gotówka czy wspomagał się kredytem, jeśli kredyt, to tak trochę nie do końca dobrze by wyszedł, ja organizowałem w lutym, marże mam 1,59 teraz oferują już powyżej 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) w skali 300k to już sobie policz ile byłbym w plecy
  • Odpowiedz
@pepe1234: z jakiego powodu? xD
No chyba że znowu obniża stopy procentowe a ja już wszytko spłacę, ale to nie powód do smutku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początku 2019 że wszystkim wyszło mnie niecałe 500k, chwilę przed epidemią warte już było 980k (sąsiad sprzedał gorzej wykonczone za tyle w lutym) więc nie dość że niemożliwe żeby tyle staniało to zaoszczędze przez ten czas ponad 100k
  • Odpowiedz
Kupiłem w 2018, żebym był stratny to jego wartość musi spaść jeszcze o jakieś 40% co jest nierealne

Segment 170m za 400k, matematykę zostawiam Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°), na początku roku na tej samej ulicy 120m za 550k


@Deska_o0: Coś słabo u Ciebie z tą matematyką. Cena musiałaby spaść o 27%.
  • Odpowiedz
@spaedesz: dużo się zmieniło przez te dwa lata, chociażby kostka zamiast szutru, no i moje było okazja na tamte czasy a ostatnie lokale były wystawione już sporo powyżej rynkowej bo deweleorwowi się nie speszyło a i tak zeszły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz