Wpis z mikrobloga

K---a kobita moja była kiedyś na Work and Travel w USA i jak się dowiedziałem o tym jak to wygląda to miałem na twarzy jedno wielkie xD
Nie śmieję się tu z nikogo, bo jest to jakaś opcja żeby zobaczyć Stany za mniejsze pieniądze jak się komuś tak marzy ale wyobraźcie sobie, że w Polsce też działa takie coś i jest tyłu chętnych.

Jesteś właścicielem pensjonatu w Jelitkowie albo straganu z truskawkami pod biedronką w Myślenicach i co roku tysiące młodych Ukraińców wysyła do Ciebie CV chwaląc się swoimi umiejętnościami i skończonymi szkołami wraz z kilkuminutowymi filmikami prezentującymi siebie, na których tańczą, śpiewają i układają rymowanki żebyś pozwolił im u siebie myć kible i gary po turystach za połowę wypłaty bo jak będą przez te kilka miesięcy dobrze oszczędzać to w nagrodę pojadą po wszystkim zobaczyć Zabrze i Biskupin xDDD
Oczywiście, żeby móc być u Ciebie niewolnikiem będą sobie musieli jeszcze zapłacić za przejazd do Ciebie i spowrotem, noclegi, jedzenie i ubezpieczenie na czas pobytu xD

#workandtravel #usa #stanyzjednoczone #ameryka #heheszki #polska
C.....a - K---a kobita moja była kiedyś na Work and Travel w USA i jak się dowiedział...

źródło: comment_1586669468LqsAkwqfy4nDAuc4QfAmtr.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BurzaGrzybStrusJaja: Tez polecam campy, hajsu jest mniej ale zamiast tyrać po 8h w ubojni łososia to kosiłem zwykletrawę przez 2-3h. Resztę dnia się odbijaliśmy, gadaliśmy z miejscowymi wieśniakami którzy dorabiali na lampie, czy po prostu z ludźmi ze stanów i innych części świata. 2x w tygodniu wywozili nas do baru żebyśmy się wyszaleli 1x w tygodniu do wallmarta. Czasem pracowałem na pralni w mieście to już zupełna laba. Z ciekawszych
prezeskuliziemskiej - @BurzaGrzybStrusJaja: Tez polecam campy, hajsu jest mniej ale z...

źródło: comment_1589405224OcmZuHRCEkzGoWTg2fezqS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz