Wpis z mikrobloga

@Dominiko_:
1. Sam jesteś idiotą, bo stoisz jak debil jak są kolejki zamiast pójsć do sklepu obok bez kolejek (vo np. Ja dziś zrobiłem).
2. Co za różnica czy wejdzie 1 czy 2 osoby? Przeciez i tak w żadnym sklepie dokładnie tego nie sprawdzają, a i tak można ich policzyć jako 1 osobę. A zakupy mogą robić spontanicznie.
A te historie z policją to chyba jajcujecie. U mnie na rejonie ludzie
@pi73r: 1. to znajdź inny sklep otwarty o 22 który nie jest monopolowym, bystrzaku
2. w każdym sklepie w jakim do tej pory byłem tak, owszem - sprawdzają to i to dokładnie.

Co to w ogóle za sformułowanie "i tak można ich policzyć jako 1 osobę"? XDD Nie można tak policzyć ani w rozumieniu rozporządzenia, ani w rozumieniu rozumu i godności człowieka
---
a skoro wpis nieco chwycił to powiem wam,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dominiko_: nie zesraj się opie i tam wszyscy wyżej. Po pierwsze polecam biedronkę. Byłem przed chwilą w jednej, przejeżdżałem obok drugiej - jest pusto w nich i nie ma kolejek.

Po drugie byłem z różową, bo zapakowaliśmy dwa pełne koszyki z biedry + dodatkowe siatki napojami. Jakbym poszedł sam albo wysłał różowa to byśmy musieli 2 czy 3 kursy do sklepu robić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ej rozumiem Cię ale tez chodzę na zakupy z niebieskim bo nie udzwigne wszystkiego sama, kumasz? A zakupy na cały tydzień

@Likenavy: nie udźwigniesz tego do wózka? A potem nie dasz rady tym wózkiem przed sklep wyjechać gdzie będzie czekał Twój niebieski i wyjmie to z wózka byś nie dźwigała?
Wózek na kółkach ciężko pchać ksieżniczce?

#!$%@? mać...

@Likenavy: przepraszam za wywód osobisty równie dobrze bym się do randkowego niebieskiego
@Dominiko_ oj no przepraszam, że jaśnie panu nie pasuje, że wejdę od razu z mamą na zakupy raz na 2-2,5 tygodnia :') lepiej jak będę jeździć co 5 dni, żeby każda sobie weszła sama i kupiła to co chce, bo jakiemuś dzbanowi nie pasuje

I nie, moja mama nie wie co ma mi kupić, bo nie mieszkałam z nią przez dłuższy czas i sporej ilości produktów, które jem nie zna nawet nazw,
@Dominiko_: Weź pod uwagę, że te pary mogą robić zakupy nie tylko dla siebie, ale też dla swoich rodziców czy dziadków. W jedną osobę ogarnianie trzech list i dwóch wózków - trochę ciężko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominiko_: To widzę, że na Woodstocku już większą kultura, tam typowo jak są kolejki do sklepów to wchodzi 1-2 osoby zamiast np. 4 i robi zakupy znajomym żeby nie wydłużać innym stania.
@Dominiko_: moi rodzice robią zakupy we dwojke, dla minimum 5 osób od razu na minimum tydzien, czyli dla siebie, mnie (bo ja normalnie pracuje i nie bardzo mam czas) oraz dla dziadków. We dwójkę zakupy robią sprawniej, każde ma listę co dla kogo i działają na zasadzie polowania.

Większym problemem niż pary są ludzie, którzy idą na zakupy bez planu i szlajaja się po sklepie nie do końca wiedząc czego chca
@Dominiko_: każde z nas stało w kolejce więc każde ma prawo zrobić zakupy, zobaczyć co jest i wybrać na co ma ochotę itd. Poza tym dzielimy się w sklepie obowiązkami w styli "ja wezmę warzywa a ty idź na wędliny". To skraca czas zakupów. Ale oczywiście czasem też stoimy razem przy tej samej półce bo każde może mieć ochotę na coś innego. Mamy prawo, oboje staliśmy w kolejce tak jak i