Wpis z mikrobloga

Kolejny raz zgromadzenie, tym razem zdjęcie sprzed chwili.
Czwartek 18:18.
16 osób na zewnątrz, nie wiem jak wiele w środku.
Sorry ale na tygodniu na stream nie mam czasu, więc dodaję tylko tyle od siebie.
Zadzwoniłem na 112, okazało się że Pani miała już 3 zgłoszenia w tej sprawie. Do tej pory nikt się nie pojawił a msza leci 20 minut.

Ale spoko, że jest więcej ludzi dbających o bliźnich, którzy zgłaszają takie sprawy w przeciwieństwie do tych na załączonym obrazku.

#wojnykoronawirusowe #koronawirus
bizonsky - Kolejny raz zgromadzenie, tym razem zdjęcie sprzed chwili. 
Czwartek 18:1...

źródło: comment_1586449461UaNF0JXD3J1P94Qpjw6Enj.jpg

Pobierz
  • 113
  • 132
MINĘŁA WŁAŚNIE GODZINA I 20 MINUT OD ROZPOCZĘCIA MSZY, RADIOLA DALEJ STOI NA SYGNALE, POLICJANCI WESZLI NA PLEBANIĘ, PO CZYM WYSZLI PO 20 MINUTACH, NIE ZAINTERWENIOWANO WOBEC NIKOGO ZE ZGROMADZONYCH, KTÓRZY JUŻ W POŁOWIE SIĘ ROZESZLI, POLICJA PRÓBUJE POJEDYNCZO ROZMAWIAĆ, PATRZY SIĘ, EWIDENTNIE DOSTAJĄ SPRZECZNE POLECENIA I SA W CIĘŻKIM POŁOŻENIU, NIE WINIE ICH, WINIE KOŚCIÓŁ, KTÓRY NIE POMAGA IM ZAPANOWAC NAD SYTUACJĄ
@bizonsky: gdzie to? czy ja dobrze widzę że sam "kościół" to jakiś barak a otoczenie (plebania?) to jakieś pałace i garaże? WTF?


Prawidłowo. Niech wierny plebs zna swoje miejsce tłocząc się w budce z gówna i dykty kiedy panowie księża mają do dyspozycji przepastne hale i po kilka aut. Tak trzeba żyć.
@mayek: To specyficzna akcja - najpierw był mały kościół co z gór przywieźli i na miejscu złożyli. Obok zaczęto budować dom parafialny z parafialnym pasażem handlowym ( od drugiej strony - od ulicy ) W międzyczasie drewniany kościół się spalił, gmina dała kolejne metry do działeczki, więc zaczęto budować drugi kościół, dużo, dużo większy obok. Wyszło na to, że KK ma działkę 250 na 40 metrów. ( od Konarskiego do (prawie)