Wpis z mikrobloga

@Trybus śmiechy śmiechami. Ale jak pracowałem w Czechach to się srogo zdziwiłem zachowaniem tamtejszej policji. Z 3 dzień w Czechach i nie umiałem trafić do centrum. Policjant po drugiej stronie ulicy to przeszedłem zapytać jak mam dojść. Miły uśmiechnięty, nawet mnie zaprowadził bo szedł w tamtą stronę. W tym kartonowym kraju to najpierw by mi dali mandat, potem przetrzepali rzeczy a na końcu kazaliby #!$%@?ć. W życiu nie spotkałem chamskiego policjanta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KapitanTorpeda: Ta? Ja w Warszawie normalnie pytałem patrol o to czy nie wiedzą gdzie jest pub do którego się kieruję.
Zgadnij co XD pomogli mi i nie dostałem mandatu.

  • Odpowiedz
@Trybus zawsze sie zastanawiam gdy ich widzę czy przejść przez trawnik w miejscu niedozwolonym czy lepiej normalnie na około bo mi jeszcze mandat wsadzą bo tak
  • Odpowiedz
@Flidd: ale ja miałem. Tuż po przekroczeniu granicy polsko-niemieckiej. Zapytał ile koni ma nasze auto, uśmiechnął się, stwierdził, że nawet nie miałby co gonić i życzył miłego dnia
  • Odpowiedz
na pewno... Nigdy nie miałeś doczynienia z niemieckim policjantem więc nie wiesz jacy są naprawdę


@Flidd: #!$%@? Z TYM, WAŻNE ŻE NA BOLAKÓW PLUJEMY XDDD DOJCZLAND UBER POLEN!!!! POLEN TO LEBENSRAUM XDD
  • Odpowiedz