Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich zbrodniarzy wojennych jeżdżących na #rower.
W dobie #koronawirus proponuję zwiększyć swoje szanse w walce z niejasnymi zasadami kartonowego państwa o cale 3% i brać ze sobą jak najwięcej z zestawu:
- zaświadczenie o zatrudnieniu (najlepiej jeśli pracujesz w godzinach nienormowanych)
- siatka zakupowa typu "biedronka" (jedziesz na zakupy)
- karta płatnicza (potwierdza powyższe xd)
- wydruk z oficjalnej strony rządowej, że dozwolona jest jazda na rowerze nawet w celu rekreacyjnym. (Nikogo to nie obchodzi, tym bardziej policjanta)
- telefon do zaprzyjaźnionej babci, rodzica, żula (byle 60+), kogoś kto potwierdzi, że robisz mu zakupy.
- rękawiczki, maska.

Mając to wszystko przy sobie, znacząco zmniejszamy prawdopodobieństwo dostania mandatu (według amerykańskich naukowców o 3%) i możemy ruszać na wyprawę, nie spotykając ani nie dotykając przecież nikogo. Mimo to grozi nam 30000zl kary. Smiech przez łzy :(
#heheszki #bekazpisu #zalesie
Beszczebelny - Witam wszystkich zbrodniarzy wojennych jeżdżących na #rower.
W dobie #...

źródło: comment_1586348884QhAoxslAuCfi8IzEZiFrcr.jpg

Pobierz
  • 32
@Beszczebelny: A ja mam wywalone i jeżdzę codziennie. Dzisiaj duża suka przejechała bez zainteresowania, Wczoraj widziałem pieszy patrol który nawet na mnie nie spojrzał, w niedzielę mijała mnie kia również nie zainteresowani. W sobotę przejezdzam obok policji ktora stala i łapała pojazdy, wzrrok we mnie mieli wpatrzony ale nie puścili się za mną.
Uważam, że trzeba mieć niezłego pecha i trafić na totalnego kretyna który bedzie probowal wypisać mandat a nawet