Wpis z mikrobloga

@pablooooo działa na nim HBO, Player, ma normalną przeglądarkę, są na niego lepsze gry dedykowane.

Nie wiem jak z opłatami, ale za dostęp do biblioteki gier płacisz przy Xboxie 30 zł / msc i za możliwość grania online kolejne 30 zł / msc. Strasznie dużo. Kupiłem Xa do grania w fife online za 900 zł, a teraz jeszcze 30 co miesiąc ¯_(ツ)_/¯
@pablooooo: tu chyba chodzi o sentyment, ps2 robiło furorę w Polsce, i tak już zostało, oprócz preferowanych ekskluzywnych gier i pada nie ma raczej żadnej różnicy ¯\_(ツ)_/¯ można jeszcze dyskutować o tym jak PR xboxa one trochę skiełbasił jak mówili, że na używanych płytach z grami nie będzie można grać, i żeby używać konsole trzeba mieć stałe połączenie z internetem, no ale wycofali się z tego
Dobra, kupiłem Xbox bo kontroler lepiej leży mi w dłoniach i z wyglądu bardziej mi się podobał. Czy ktoś bez gownoburzy jest w stanie mi (osobie która ni #!$%@? się nie zna na tym wszystkim) w czym tak właściwie PlayStation jest obiektywnie lepsze? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@pablooooo: jako posiadacz obydwu już chętnie tłumacze. Do niedawna konsole miały pakiet gier ekskluzywnych niedostępny na inne platformy co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@pablooooo:

Playstation ma te ~10 naprawdę dobrych exclusivów, których nie ma na Xboxie.

Xbox ma abonament Game Pass w którym masz dostęp do ~200 gier za nawet 10zł miesięcznie.

Trzeba się zastanowić czy chce się rezygnować z Game Passa dla tych kilku-kilkunastu exclusivów.

Argument 'w gry z Xboxa mogę pograć na PC' jest inwalidą bo jaki % posiadaczy Playstation ma jeszcze dodatkowo gamingowego kompa do grania? 5%?

No i kupując Xbox