Wpis z mikrobloga

Szkoda, że moi przodkowie nie zostali zgermanizowani przez Bismarcka. Mogłoby być teraz tak pięknie, żyłbym sobie w średnio zamożnej rodzinie niemieckiej, a mój stary prowadzący małą firmę otrzymałby sensowną pomoc od państwa, a nie pożyczkę w kwocie 5 tys. XD A gdzie obecnie żyje? W państwie z kartonu. Gdzie większość społeczeństwa ma swoje prawa w dupie(konstytucyjne), Kościół trzyma wiernych za mordy, a samotny, żądny władzy kawaler chce ją utrzymać za wszelką cenę, nawet za cenę życia obywatel. O pogwałceniu przez niego konstytucji już nie wspominam. I nie wywołujcie we mnie sentymentów narodowościowych. Wolność i dobro jednostki stawiam zawsze ponad interesem państwa czy narodu.
#gorzkiezale #zalesie #wybory #sejm #polska #koronawirus #neuropa #4konserwy

Mój autorytet <3
M....._ - Szkoda, że moi przodkowie nie zostali zgermanizowani przez Bismarcka. Mogło...

źródło: comment_1586256044iw0R7khANGa0VqwYcxuD86.jpg

Pobierz
  • 33
@MuItikonto_: Gdyby jego idee się zrealizowały to raz że byłbyś trupem bo prywatnie to Bismarck myślał że idea ludobójstwa Polaków jest spoko tylko nie miał poparcia, a dwa że żyłbyś w quazisocjalistycznym zamordyźmie bo tak działały Niemcy pod Bismarckiem i tak chciał by działały.
Polakiem się jest pomimo braku pieniędzy, niemcem jest być dobrze ze względu na nie. Więc zgermanizuj się ty i cała twoja rodzina, takich jak ty więcej tu nie trzeba!