Wpis z mikrobloga

Szkoda, że moi przodkowie nie zostali zgermanizowani przez Bismarcka. Mogłoby być teraz tak pięknie, żyłbym sobie w średnio zamożnej rodzinie niemieckiej, a mój stary prowadzący małą firmę otrzymałby sensowną pomoc od państwa, a nie pożyczkę w kwocie 5 tys. XD A gdzie obecnie żyje? W państwie z kartonu. Gdzie większość społeczeństwa ma swoje prawa w dupie(konstytucyjne), Kościół trzyma wiernych za mordy, a samotny, żądny władzy kawaler chce ją utrzymać za wszelką cenę, nawet za cenę życia obywatel. O pogwałceniu przez niego konstytucji już nie wspominam. I nie wywołujcie we mnie sentymentów narodowościowych. Wolność i dobro jednostki stawiam zawsze ponad interesem państwa czy narodu.
#gorzkiezale #zalesie #wybory #sejm #polska #koronawirus #neuropa #4konserwy

Mój autorytet <3
M....._ - Szkoda, że moi przodkowie nie zostali zgermanizowani przez Bismarcka. Mogło...

źródło: comment_1586256044iw0R7khANGa0VqwYcxuD86.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Rousseau: wspieram państwa, które uważam, że postępują słusznie wobec swoich obywateli i panuje w nich prawo z którym się zgadzam. Polska oraz Niemcy takimi nie są, istnieją lepsze, ale z pewnością państwo Niemieckie traktuje swoich obywateli lepiej niż państwo Polskie swoich. To ja wybieram państwo, któremu chcę "służyć", a nie ono wybiera mnie. Nie jestem nic nikomu winien, zwłaszcza opresyjnej III RP. To tyle.
  • Odpowiedz
@Mescuda: > przywódców jak Niemcy, jacy żli moralnie by nie byli to zawsze chcieli dobrze dla swoich, dla niemców.
No zawsze chcieli dobrze w wuj wysyłać masowo na front i ginąć gdzieś na ruskim zadupiu lub na francuskiej ziemi. Adolf chciał tak bardzo Niemcom zrobić dobrze, że kazał starcom i dzieciom walczyć i miał w planach #!$%@?ć resztki przemysłu by po wojnie nie było niczego xD. Co wy wszyscy ćpiecie?
  • Odpowiedz
@merciless85: @MuItikonto_: noo tak tak, tak bardzo chciał żle że ostatecznie
70 lat po tej wojnie Niemcy są 4 gospodarką na świecie, ja wiem żelazna kurtyna plan marshala ale liczą się wyniki terażniejsze, niż droga historyczna państwa
było krwawo smutno ale skoro dzisiaj są potęgą, to widocznie taka musiała być cena
  • Odpowiedz
@Sagitarius: uu Hitler, czaicie? Bo wiecie, Niemcy, Hitler. Wiec ciesz się, że rząd kładzie #!$%@? na twoich prawach i za chwilę poza brakiem wolności będzie też brak żarcia w lodówce, bo wielka polska, husaria.
Jeśli głosowałeś na PiS to za nazywanie kogoś idiotą powinieneś dostać w twarz.
  • Odpowiedz