Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#koronawirus

Dziwne rzeczy się ze mną dzieją, od tygodnia mam dziwne uczucie w płucach, mam wrażenie że ciężej mi się oddycha, coś czasem jakby się ruszało w płucach samoistnie, kaszlu brak, parę razy zdarzyło mi się takie coś że tylko zasnę zalewam się cały potem, gorączka chyba to nie jest bo pamiętam że jak kiedyś miałem to było mi #!$%@? zimno, a nie jest mi zimno, możliwe że to na tle nerwowym? Nie wiem co robić, czy bagstelizowac czy dzwonić i się badać, bije się że jak to korona to pozarażam ludzi.
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macieyy: no właśnie to mnie bardziej niepokoi jak te dziwne uczucie w płucach, pół godziny temu zasnąłem, obudziłem się po 5 minutach cały mokry, już "ostyglem" ale to już kolejna tego typu sytuacja w ostatnim okresie. #!$%@? :-/
@miauczar: po prostu zadzwoń do swojej przychodni rodzinnej na konsultacje - to wiele nie kosztuje. mam też dodatkowy pomysł (nie zamiast, a ponadto). taki starszy pan dr z Australii co relacjonuje codziennie wiadomości ze świata i był tu wiele razy wklejany nagrał filmik dotyczący pulsoksymetru - urządzenie domowe za 100-150zł które potrafi zmierzyć saturację z tego co ja rozumiem zawartość tlenu we krwi co ma to związek oczywiście z pracą płuc.
@miauczar: nerwica może objawiać się na setki różnych sposobów, ja miałem bóle w klatce piersiowej, uderzenia gorąca (i potliwość), uderzenia zimna, kołatanie serca a nawet bóle gardła xd Oczywiście konsultacja z lekarzem wskazana tak czy inaczej, ale warto też spróbować samodzielnie zbić stres i zobaczyć czy pomoże.

Nie polecam też wyszukiwania objawów w internecie, ja mam kłucie w klatce piersiowej na samą myśl.