Wpis z mikrobloga

Przez pięć lat #neuropa wałkowała jeden i ten sam temat:

GDY PRZYJDZIE KRYZYS POLSKA JEST W DUPIE Z POWODU BRAKU OSZCZĘDZANIA I PRZEJADANIA KASY NA SOCJAL GDY JEST KONIUNKTURA NA RYNKACH.

W odpowiedzi słyszeliśmy:

HAHAHA. NO I GDZIE TEN WASZ KRYZYS? XD JAKOŚ NA 500+, 13 EMERYTURY itd BEZ PROBLEMU STARCZA NO I JESZCZE NIE MAMY DEFICYTU!!!!!!1

Czyli to już mamy zweryfikowane i czas przyszły możemy zamienić na teraźniejszy.
Może jakaś refleksja ze strony konserw?

#neuropa #4konserwy #polska #gospodarka #koronawirus
lakukaracza_ - Przez pięć lat #neuropa wałkowała jeden i ten sam temat:

GDY PRZYJD...

źródło: comment_1586163523FW995xkLx9p4lZo455tQrh.jpg

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia to sobie poczytaj wyższe komentarze twoich kolegów. Dlatego ja porzucam całkowicie dyskusję z wami. Nie jara mnie babranie sie w jakieś potyczki i wyzywanie jak w gimnazjum bo hehe ktoś ma inne poglądy.

Tak będę obiektywny i po środku. Bo co nie słyszę na wykopie to jesteś albo za stroną A albo za stroną B. I te obydwie strony na siebie drą mordę która lepsza i madrzejsza, nie ma tu
  • Odpowiedz
@Print_Screen to czekam na komplikację 'jednego i tego samego' wałkowanego przez was tematu od 5 lat. Może nie wchodziło w gorące, bo siedzę tu od lat, dosyć często przeglądam i sobie nie przypominam takich wpisów.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: no a #neuropa to nie tylko Lewica, wśród osób które podpisują swoje wpisy tym tagiem masz wyborców Lewicy, Razem, PO, .N i dosłownie każdej partii poza tymi które robią zjednoczoną prawicę i konfederacje.


@Print_Screen Aha czyli wymieniłeś wszystkie partie które były i są za 500plus i innymi daninami a o nas mówisz że my popieraliśmy 500plus Fajnie masz

Że Wy manipulujecie to oczywiste, ale nie sądziłem że nas zaatakujecie o 500plus Wy nie popieraliście,
  • Odpowiedz
Przez pięć lat #neuropa wałkowała jeden i ten sam temat


@lakukaracza_: gówno wałkowaliście

Nic pożytecznego nie robicie tylko antagonizujecie wykopków.
Ci z którymi tak zawzięcie walczycie mówili dokładnie to samo, ale wy woleliście się kłócić o bzdury.
A teraz jeszcze wy się kreujecie na jedynych którzy to przewidzieli. Komedia.
  • Odpowiedz
Memcen popierał przemoc wobec dzieci? Daj mnie źródełko proszu ja tiebia.


@ragnar-lodbrok-1992:

100 ustaw Mentzena, numer 103. Ustawa o władzy rodzicielskiej.

„Art. 96¹. Uznaje się prawo osób wykonujących władzę rodzicielską oraz sprawujących opiekę lub pieczę nad małoletnim do stosowania lekkich kar cielesnych, które nie powodują uszczerbku na zdrowiu i
  • Odpowiedz