Wpis z mikrobloga

Przez pięć lat #neuropa wałkowała jeden i ten sam temat:

GDY PRZYJDZIE KRYZYS POLSKA JEST W DUPIE Z POWODU BRAKU OSZCZĘDZANIA I PRZEJADANIA KASY NA SOCJAL GDY JEST KONIUNKTURA NA RYNKACH.

W odpowiedzi słyszeliśmy:

HAHAHA. NO I GDZIE TEN WASZ KRYZYS? XD JAKOŚ NA 500+, 13 EMERYTURY itd BEZ PROBLEMU STARCZA NO I JESZCZE NIE MAMY DEFICYTU!!!!!!1

Czyli to już mamy zweryfikowane i czas przyszły możemy zamienić na teraźniejszy.
Może jakaś refleksja ze strony konserw?

#neuropa #4konserwy #polska #gospodarka #koronawirus
lakukaracza_ - Przez pięć lat #neuropa wałkowała jeden i ten sam temat:

GDY PRZYJD...

źródło: comment_1586163523FW995xkLx9p4lZo455tQrh.jpg

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
@harpiowata Poparł, ale zmienił zdanie. Tylko świnia nie zmienia zdania

Wy za to głosujecie za tymi którzy od zawsze popierali i popierają rozdawnictwo a teraz, manipulujecie oraz udajecie oświeconych ze przecież Wy przeciwko xDDDDD
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: 13 emerytura to beczka, ale 500+? Jakie szanse mają ludzie z dziećmi teraz, gdyby stracili pracę? Zawsze podreperuje budżecik. Posłuchaj, sposób transferu pieniędzy tzw. bykowe/dotacja dla dzieci lub rodzin znany jest na całym świecie, a to że Oskarki z bogatych rodzin ustawionych prawników czy byznesmenów mają mniej miejsca na plaży to jakoś mnie to smyra po jąderkach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety PiS to najlepszy
  • Odpowiedz
Cała lewica to popiera więc jako lewicowiec skończ manipulować faktami.


@Xtreme2007: weź się trzymaj faktów:
1) co mnie obchodzi co popiera lewica?
2) kiedy zostałem tym mitycznym lewakiem bo coś mi umknęło xD
3) manipuluje konfederacja żeby głosowali za? Fajnie mieć taką władze, szkoda że dopiero się dowiaduje xD
  • Odpowiedz
i inne neuropki, a co sadzicie o tym że PO krytykuje PiS za odrzucenie propozycji senatu


@chokysrocky: #!$%@? ze strony PO, socjal jest już wystarczająco rozdęty

jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lakukaracza_: HAHAHA. NO I GDZIE TEN WASZ KRYZYS? XD JAKOŚ NA 500+, 13 EMERYTURY itd BEZ PROBLEMU STARCZA NO I JESZCZE NIE MAMY DEFICYTU!!!!!!1

Nie powiedział nikt nigdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lakukaracza_: rozumiem że jesteś w stanie poprzeć swoje twierdzenie jakimiś wpisami?
Z tego co ja widziałem, to większość wykopków (zarówno lewa jak i prawa strona) była przeciwna 500+ i 13 emeryturze.
  • Odpowiedz