Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do moda: zgodnie z zaleceniami dodaje bez obrazka.

Wielokrotnie przewijał się tutaj temat inicjacji seksualnej z prostytutką, więc i ja dorzucę swoje trzy grosze. Jeżeli jesteś chorobliwie nieśmiały to nie czekaj na "tę jedyną" tylko działaj, bo bez odpowiedniej pewności siebie kolejne okazje na związek będą Cię omijać szerokim łukiem. Ja swój pierwszy raz przeżyłem z prostytutką i nie żałuję, bo zyskałem dużo pewności siebie i nabrałem odwagi w stosunku do dziewczyn. "Mityczny" seks został odarty z tajemnicy i okazał się zwykłą czynnością z którą każdy da sobie radę. Pozwoliło mi to nawiązywać normalne relacje z dziewczynami bo obawa, że nie podołam w łóżku zniknęła i seks przestał być czymś nieznanym. Również obcowanie z kobietami pozwoliło mi oswoić się z ich cielesnością. Gdybym nie odważył się na te kroki, to dzisiaj byłbym prawiczkiem bez szans u kobiet. Miejcie świadomość, że żaden cud się nie wydarzy i jak wstyd przed kontaktem z dziewczyną was paraliżuje to żadna się Wami nie zainteresuje, a jak już, to i tak uciekniecie w swoje #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #roksa #stulejacontent #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 81
@Still22lvlCrock: ja też miałem taki pierwszy raz, ale ja już jak miałem 18 lat to uczyniłem, bo już wtedy wiedziałem jak to
dzisiaj wygląda i trzeba było zrobić po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czy żałuję? Wręcz przeciwnie, to była najlepsza z możliwych decyzji.
Dokładnie tak jak pisze OP:

"Mityczny" seks został odarty z tajemnicy i okazał się zwykłą czynnością z którą każdy da sobie radę

Jest
Ja swój pierwszy raz przeżyłem z prostytutką i nie żałuję, bo zyskałem dużo pewności siebie i nabrałem odwagi w stosunku do dziewczyn.

Pozwoliło mi to nawiązywać normalne relacje z dziewczynami bo obawa, że nie podołam w łóżku zniknęła i seks przestał być czymś nieznanym. Również obcowanie z kobietami pozwoliło mi oswoić się z ich cielesnością.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja też swój pierwszy raz przeżyłem z prostytutką, ale niestety nic to nie zmieniło.
@Still22lvlCrock: To zależy, jak jesteś dziwny to diva nic Ci nie pomoże w kontaktach z innymi kobietami, jak jesteś nieśmiały to myślę że pomoże. Sam jestem dziwny, chodzę na randki i na divy, ale nie czuje tego związków nie potrafię budować. Nie umiem głębszej relacji nawiązać ¯\_(ツ)_/¯