Wpis z mikrobloga

Jutro mam do przejechania 400 km, zawożę różowa do teściów, ja musze pracować, ona jest w ciąży, nie będę ryzykował że przyniosę coś do domu. W środę wracam do Warszawy. Dla plusujacych zdam relacje odnośnie tego czy jestem uboższy o 5k, jak wygląda ruch na drodze w czasach pandemii i ile oleju #!$%@? Opel.
#koronawirus #bekazpisu #motoryzacja #polskiedrogi
  • 121
@Krabonara bierzemy to pod uwagę, zawsze jest pewne ryzyko, nie ma dobrej odpowiedzi

@dildo-vaggins jeśli tak będzie, to nic tylko się cieszyć :)

@Darktek nie spinam się, dzięki temu że będę jechał w taką trasę, mogę powiedzieć innym Mirko jak to dokładnie wyglada

@Sengrod mniejsze prawdopodobieństwo że teściowie coś przyniosą, niż to ze ja coś przyniose
@GrubyGiecik: w rozporządzeniu masz taki powód wyjścia z domu:

zaspokajania niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego,


A odwiezienie ciężarnej żony w bezpieczne miejsce jak dla mnie się pod to kwalifikuje.
@GrubyGiecik: Przejechałem 200 km w niedzielę bez problemu. Jedynie jeden radiowóz mnie zawrócił, bo droga z jakiegoś powodu była zablokowana.

Obecnie natężenie ruchu jest niskie. Jeżeli będziesz co jakiś czas zjeżdżał na wojewódzkie i powiatowe drogi, to raczej nikt Cię nie zatrzyma.
@GrubyGiecik w sobotę pyklo 700 po opony letnie w obie strony, ekspresówka /krajowa pół na pół. Nikt mnie nie zatrzymał, mały ruch ogólnie. Tylko z rodzicami pogadałem tylko przez szybę w oknie więc tak średnio. No ale lepiej tak niż zarazic kogoś
@GrubyGiecik: przecież masz prawo odwieźć kobietę i wrócić. Widać, że to tylko polityczne #!$%@?. Normalnie nie ma szans, żebyś dostał jakikolwiek mandat, wystarczy, że powiesz co i jak, ale nie. Trzeba kręcić imbę i chwalić się upośledzeniem umysłowym