Wpis z mikrobloga

@Bunch: Chyba jednak ma jaja, skoro uzywa takiej formy. Co innego gdyby napisala „z nas dwojga”. No chyba, ze ona nie mowi o Tobie albo mysli, ze rozmawia z dwoma osobami na raz.
  • Odpowiedz
@Bunch gratuluję, wykreciles się od paru miesięcy seksu, ale szacunek wykopków musi się zgadzać xD w tej chwili ktoś już do niej jedzie, albo jest na miejscu, albo ona robi mu już śniadanie, jak się z tym czujesz?
Brawo jeszcze raz xddd
  • Odpowiedz
via Android
  • 63
@Kowixx nie rozumiem czemu walutą tu jest sex dla każdego, wraz z tobą na czele. Jakbyś miała go tyle co ja to też byś się nim nie sugerowała ani trochę w doborze. I jaki szacunek wykopów? Wszyscy tutaj to prawiczki, którzy mnie krytykują za to że nie staram się za wszelką cenę całować lasek po dupach.
  • Odpowiedz
#!$%@? jak miałem 17 lat to na nogach chodziłem 12km do laski żeby z nią "obejrzeć" film - i przy okazji poruchac, więc nie wiem w czym masz problem.

Jak cię ciśnie na ruchanie to nawet 20km na kolanach przejdziesz żeby poruchac


@IcyHot: ja #!$%@?ę, ale trzeba mieć zaburzony system wartości, żeby sądzić, że warto iść 12km, żeby poruchać. Laska przyszła chociaż raz, czy tylko Ty pajacowales, żeby zaruchac?
  • Odpowiedz
@Bunch: to że masz się starać, najpierw marudzisz że wszystko daleko od ciebie a potem jej piszesz że 9 km to nie tragedia. No to co ona ma za tobą biegać? Z obu stron powinno być zainteresowanie i jakiś kompromis
  • Odpowiedz
Ale mnie nie ciśnie. Gratuluję desperacji chodzenia pieszo 24 kilometry w obie strony do laski


@Bunch a ja chodziłem 12 km ale tylko w jedną stronę, bo do niej autobusem a do domu w nocy na piechotę, bo jej matka nie pozwalała mi zostać na noc... Dosyć miło to wspominam, mimo że nie chciałbym mieć z tamtą laska już nic wspólnego. Ale życzę Ci żebyś kiedyś był zakochany tak jak ja kiedyś,
  • Odpowiedz