Wpis z mikrobloga

@Bunch: ja do swojej żony 100km #!$%@? i potem jak sie okazalo ze warto to ona do mnie przyjeżdżała. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale skoro Cie boli 9km i wyskakujesz z takimi pretensjami. Jak zauważył mirek wyzej napisala Ci tak bys #!$%@? i tyle w temacie bo widocznie ciezko sie z Toba dogadac.

No ale pewnie masz z 15 lat i nawet na bilet na mzk nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
Ale mnie nie ciśnie. Gratuluję desperacji chodzenia pieszo 24 kilometry w obie strony do laski


@Bunch a ja chodziłem 12 km ale tylko w jedną stronę, bo do niej autobusem a do domu w nocy na piechotę, bo jej matka nie pozwalała mi zostać na noc... Dosyć miło to wspominam, mimo że nie chciałbym mieć z tamtą laska już nic wspólnego. Ale życzę Ci żebyś kiedyś był zakochany tak jak ja kiedyś,
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Bunch 9km to raptem przejazd z jednej dzielnicy do drugiej w #warszawa XD


Kilometry są tu nieistotne. Ile razy będę to musiał jeszcze powtarzać? Istotne jest zauważenie czyjejś hipokryzji. Wiesz co jest w ogóle przedmiotem tej rozmowy? Jakie jest meritum, o wniosek jaki i na bazie czego chodzi autorowi?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
Czemu cytowanie treści z telefonu jest tu tak #!$%@? na tym Wykopie? Cytuję treść na jaką odpowiadam a widzę że fragmenty cytowanej treści widnieją z formatowaniem tekstu wskazującym, że to ja piszę nową odpwoeddz. Nie wiadomo gdzie się kończy cytat a gdzie zaczyna odpowoedz....
  • Odpowiedz
@Bunch: Nie dyskutuj, tu naprawdę średnia wieku wynosi mniej niż Ci się wydaje. Rozmawiasz z ludźmi, którzy dla bliskości z kobietą zrobiliby wszystko, bo albo nie mają za grosz poczucia własnej wartości, albo żyją wpojonymi im zasadami z XIX w. myśląc, że rolą mężczyzny jest kobietę zabawiać, adorować, nadskakiwać jej i stawiać obiady.

Tzn. jak ktoś taki rodzaj relacji preferuje to jego sprawa, no ale tak jak mówisz - ta hipokryzja
  • Odpowiedz
@Bunch: Jprdl ja do swojego pojechałam 450km. Pół dnia w pociągu, a ty mówisz że 9km to dużo? Tyle to ja robiłam za dzieciaka spacerkiem, jak chodziłam do ciotki.

Z waszej rozmowy ona odebrala to tak,że dla Ciebie to dużo, i czy ona będzie do Ciebie przyjeżdżać.
Na jej miejscu Też bym cię spławila.
  • Odpowiedz
@Bunch: właśnie przez coś takiego zerwałem z dziewczyną po dwóch latach. Bo od ciebie wymaga, żebyś latał za nią jak pies za kiełbasą, a sama gówno zrobi, żebyś czuł się doceniony. Cóż, duża część różowych nie rozumie, że mężczyzna też powinien się w relacji dobrze czuć
  • Odpowiedz