Wpis z mikrobloga

I te "jaja" w spodniach mają co determinować?


@Bunch: że masz #!$%@? #!$%@?ć jakąś pajacówkę, żeby zdobyć księżniczkę. I masz tą pajacówkę #!$%@?ć tak długo, aż księżniczka uzna, że faktycznie ci zależy i może ci zaufać, bo jej #!$%@? i jajeczko są cenniejsze niż twoje nędzne plemniki jeśli chodzi o trwanie gatunku. XD
  • Odpowiedz
@ingocnito: Az mi przypomniales o moim kumplu z dzieciństwa który się strasznie seplenil i kiedyś zamiast powiedzieć ze jadę ja z wami to powiedział jadę jajami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bunch: Prawda jest taka że już wam #!$%@? od tego wykopu i pokazania całemu światu jaki to ja jestem prawdziwy mężczyzna XXI wieku i zyskaniu trochę w oczach wykopków bo Ty nie będziesz hehe jej bankomatem i czymś tam innym.Ja wielokrotnie jeździłem do loszek nawet i 300 km w jedną stronę bo zawsze to traktowałem jako przygodę i coś fajnego.Teraz są to jedne z najlepszych wspomnień w życiu bo były to
  • Odpowiedz
@Bunch: Nie staniesz się #!$%@? jakimś debilem albo nie stracisz szacunku do siebie jak raz pojedziesz 9km i zobaczysz czy typiara ma coś do zaoferowania i czy jest tego warta.Jak się okaże gównem to stracisz co najwyżej chwile swojego czasu i dasz sobie spokój
  • Odpowiedz
#!$%@? jak miałem 17 lat to na nogach chodziłem 12km do laski żeby z nią "obejrzeć" film - i przy okazji poruchac, więc nie wiem w czym masz problem.

Jak cię ciśnie na ruchanie to nawet 20km na kolanach przejdziesz żeby poruchac


@IcyHot: spermiage xD
  • Odpowiedz
@Bunch masz rację, ale jak chcesz poruchać to nie możesz tak pisać do lasek... traktuj je jak idiotki i ruchaj. Skoro tego oczekują, nie potrafią normalnie rozmawiać, to tak je traktuj jak tego chcą. Mów im to co chcą usłyszeć i bzikaj.
  • Odpowiedz
@Bunch: ale sobie problemy robicie dzieci. Jeszcze do tego teorie honoru dopisujecie xd Kiedy już poczułam, że dla byłego niebieskiego nie jestem zwykłą, przypadkową laską, jeździłam do niego po ~200 km autostopem raz/dwa w tygodniu (i to w jedną stronę).
Jeśli coś takiego waży o waszym honorze, słaby ten honor macie :>
  • Odpowiedz
@Bunch tak samo jakbyś na początku znajomości powiedzial, że od laski wymagasz, żeby się dławiła #!$%@? xD
Może to potem wejdzie do gry, ale jak o tym powiesz, to nie będzie spotkania nawet. To samo z tym dojazdem. Było napisać: no w sumie niedaleko i ona też by jeździła do Ciebie xD
W liceum miałem dziewczyny daleko od siebie i cisnęły po 30km do mnie.
  • Odpowiedz
@Bunch:
wiele lat temu, gdy popularne były czaty do umawiania się z dziewuchami, to wszystkie te, które poznałem w ten sposób, były #!$%@?, widać, że nic się nie zmieniło. Żeby sobie nie skrzywić psychy i nie złapać złego nastawienia do kobiet, lepiej olać tindera i inne wynalazki, na których przesiadują "księżniczki" i wariatki.
  • Odpowiedz