Wpis z mikrobloga

3 dzień lekki kaszel i trochę duszności
Gorączka 37 (xD) nie wiem od kiedy, na pewno od 3 dni ale podejrzewam ze conajmniej tydzień. Lekki ból gardła ( ale naprawdę delikatny). Moja różowa to samo xD
Schizuje już ze to #koronawirus i zaraz umrę
  • 19
  • Odpowiedz
#!$%@? Mac lekki ból gardła miałem i mam zapchany nos ale mi chyba spływa bo mam flegmę w #!$%@? i chyba mi zalega bo mi się gorzej oddycha. Duszności brak, temperatury itd. Zapach i smak mam. Chyba brzoza #!$%@? kwitnie. Jakiś sposób na to, bo schizuje znowu. #koronawirus #alergia #medycyna #lekarz
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: To faktycznie może być korona, jeśli to ona to mam dobre wieści - przechodzisz to łagodnie. Siedźcie w domu, nie zarażajcie i za 2 tygodnie nie powinno być śladu po chorobie.
Najwyżej możecie zadzwonić do lekarza/sanepidu że macie objawy.
  • Odpowiedz
Też najpewniej miałem z tym że bez bólu gardła. Za to 38-39 stopni, bóle całego ciała, kompletna utrata węchu i cholerne zmęczenie - przez 3 dni praktycznie spałem non stop. Gorączka zeszła po około 6 dniach. Dzisiaj mija 2 tygodnie od pierwszych symptomów, trochę jeszcze łeb boli i non stop się czuję niedospany, schodzi mi jakies badziewie z zatok, któro odkaszluję. Węch powoli zaczyna wracać. Tragedii nie było, ale nie pamietam, kiedy
  • Odpowiedz