Wpis z mikrobloga

@Speedy: co z tego że ćwiczył samotnie jak mógł zostawić na sprzęcie wirusa lub mógł się zarazić od wirusa, który na tym sprzęcie już był. Jak widać ludzie z tego korzystają, nikt tego nie czyści. Wnioski wyciągnij sam.
  • Odpowiedz
@Prima_aprilis: To prawda, ale to samo tyczy się np. klamek do drzwi w ogólnodostępnych miejscach. Należy zachować środki ostrożności, nie dotykać twarzy i po treningu wrócić do chaty i umyć ręce. Ja sam dmucham na zimne i nie ćwiczę na siłkach plenerowych, tylko z gumami oporowymi na balkonie lub w mieszkaniu. Obiektywnie rzecz biorąc, gość nie zrobił nic złego, jeśli był sam i zachował odpowiednie środki ostrożności i higieny.
  • Odpowiedz
@fergese
No pewnie xD leć poćwiczyć co się będziesz kisić w domu xD

A tak na serio, nie ważne jak małe jest ryzyko zarażenia w ten sposób to jeśli jest możliwość to warto je wyeliminować.
  • Odpowiedz
@Krupier: kurde ale jak ktoś zadzwonił to pojechali i może po prostu zwrocili uwagę żeby się zawinąl, po co od razu taka gownoburze na nich nakręcac. Niejeden policjant podkreśla na fb że się z tym nie zgadza ale takie są ich obowiązki. Takie czasy, teraz każdy mądry sprzed komputera.
  • Odpowiedz
Polska mentalność podpieprdalatorów się odzywa. Pewnie jakiś życzliwy somsiad zadzwonił.


@Budo: Ty nie wiesz jaka jest mentalność Litwinów, ci to dopiero s--------y, komuchy i p------------e.
  • Odpowiedz
@limitless93: To screen strony rządowej k---a (jak se chce baran jeden z drugim to niech sobie otworzy na komputerze). W p-----e mam czy powinien odpuścić czy nie - ma się stosować do obowiązującego prawa, a wychodzi na to, że sam go nie zna. I nie odpowiedziałeś mi na pytanie. A screen wrzuciłem tylko dla potwierdzenia tego o czym mówię- ze banda imbecyli strzeże prawa, którego nie zna!
  • Odpowiedz