Wpis z mikrobloga

@limitless93: Kraj z kartonu, pełen kapusi którzy podczas izolacji nie mają nic lepszego do roboty jak #!$%@?ć ludzi którzy wyszli sami na pusty plac zabaw zaczerpnąć świeżego powietrza i ruchu.

Gardzę wami konfitury.
  • Odpowiedz
@megawatt: nigdzie nie napisałem że każda klamka czy banknot jest zakażony XD tylko że przy zachowaniu środków ostrożności jest 0% na zakażenie siebie poprzez używanie siłowni na zewnątrz czy tych przedmiotów
  • Odpowiedz
@Krupier: pierdzielisz pan. Kolega byl 2h temu pokopac sam piłkę na boisku osiedlowym. W międzyczasie przejeżdżały 2 patrole i nic. Po chwili podjechał trzeci i poinformował, ze ktoś życzliwy zadzwonił. Spisali go, posmiali sie ze spoleczniakow i pojechali
  • Odpowiedz
tylko że przy zachowaniu środków ostrożności jest 0% na zakażenie siebie poprzez używanie siłowni na zewnątrz czy tych przedmiotów


@fergese: super, tylko jest taki problem że większość ludzi ma te środki ostrożności gdzieś - więc niestety cierpią wszyscy bo tylko w ten sposób da się cokolwiek egzekwować
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz ułomie, że prawo tak nie działa, że jeden ziomek będzie ćwiczył. a reszta będzie siedzieć w domu?


@Alt-: Prawo działa tak, że musi precyzyjnie opisywać co można a czego nie. Pokaż mi gdzie prawo stanowi, że kolo na takiej siłce ćwiczyć nie może (może być w tych wątpliwych konstytucyjnie rozporządzeniach)
  • Odpowiedz
@limitless93: ja też nie kumam bo rower to także środek transportu, który może służyć np przemieszczaniu się między najbliższą rodziną.


@Antorus: zapomnij! Masz se kupić auto albo uczestniczyć w autobusowym koronaparty. Możesz ewentualnie iść, ale żebyś mi #!$%@? wichrzycielu jeden nie próbował biec!!!
No chyba że idziesz do sklepu dla alkusów po setę, to spoko droga wolna.
  • Odpowiedz
@Domestosnastos: dobrze że zgarneli, 45 dni pełnych ograniczeń i po epidemi, tylko trzymać granice zamkniete, i ograniczać zgromadzenia do 50 aż nie minie w innych grajdołkach. A każdy debil co łazi i robi coś wiecej niech gnije. Tylko 5 % ludzi ignoruje zalecenia, 5% to jeden na 20, w klasie masz 30 osób i zawsze trafi sie kujon, przegryw konfident, ktoś kogo nie chcesz mieć w duryznie na wf. Jeden na
  • Odpowiedz