Wpis z mikrobloga

Takie małe podsumowanie po strong lifts 5x5, bo postanowiłem przerzucić się na 5/3/1 od przyszłego tygodnia i w tym celu sprawdzałem swoje maxy. Zaczynałem we wrześniu od:

SQ 60 kg
BP 40 kg
DL 60 kg
OHP 30 kg

sprogresowałem do

SQ 140 kg
BP 100 kg
DL 160 kg
OHP 65 kg

Wyniki nie są jakieś niesamowite, ale cieszę się, że wytrwałem i nabyłem trochę dobrych nawyków. No i teraz kiedy noobie gainz się skończyły i zacznie się prawdziwa robota mam nadzieję, że przez rok dorzucę chociaż stówkę+ do tej całości:)

#mikrokoksy
  • 7
Wyniki nie są jakieś niesamowite, ale cieszę się, że wytrwałem i nabyłem trochę dobrych nawyków. No i teraz kiedy noobie gainz się skończyły i zacznie się prawdziwa robota mam nadzieję, że przez rok dorzucę chociaż stówkę+ do tej całości:)


@knoor: Ładny progres :) I progres jest najważniejszy. Nie ograniczaj się, ćwicz sumiennie i z OGNIEM. A pod koniec roku zdziwisz się z rezultatów :)
Dzięki, w sumie trochę OGNIA podpatruję też od Ciebie;P


@knoor: Wiesz to ma głębsze znaczenie :) Warto zacząć od prostej rzeczy. Będąc na treningu... SKUPIĆ SIĘ TYLKO NA TRENINGU. Na niczym innym, tylko na danej serii a potem na następnej serii. Taki mały trick a wiele może zmienić :)
@IntruderXXL: Zgadzam się, zauważyłem już nie raz, że ile razy kręcę się przy ciężarach, bawię telefonem, myślę o różnych rzeczach - idzie jak krew z nosa. A ile raz po prostu załaduję sztangę, zrobię serię, odczekam i zrobię znów serię myśląc tylko o tym, że było ciężko, ale SIADŁO - tak jak piszesz jest OGIEŃ:D
@knoor:
Dajesz mi nadzieję tym wpisem, czasem mam wrażenie że wszyscy zaczynają od 100+ kg w przysiadzie / mc :)
Jeśli to nie sekret, jaka waga, wzrost, wiek na starcie i jak waga po?

Żałuję strasznie, że za dzieciaka zmarnowałem "newbie gains" na kulturystycznego splita. Mam nadzieję że jak nie trenowałem nigdy czysto pod siłę, to nadal jestem początkujący ;)

U mnie obecnie wygląda to tak:
SQ 70x5
BP 60x5
DL
@fukken: Wiesz, ja w sumie tak kręciłem się przy siłowni jeszcze za czasów, gdy były to osiedlowe mordownie a zobaczyć tam kobietę to było jak wygrać z rakiem:D Ale tak naprawdę to zawsze wg. schematu pół roku chodzenia-rok przerwy i brosplity. Trening siłowy, przysiady, martwe ciągi zacząłem w jakimś stopniu w 2018, ale też było to bez głowy i pomyślenia, doszedłem do 80 kg SQ i znowu przerwa i zerujemy. W