Wpis z mikrobloga

Jak wielkimi idiotami są pracownicy żandarmerii wysłani do wystawiania mandatów na teren myjni?

Mycie auta to też czynność "higieniczna" i środki myjące mają właściwości dezynfekujące. Auto nie może mieć też brudnych tablic rejestracyjnych. Widoczność przez szyby nie może być ograniczona brudem. To samo tyczy się lamp. Na klamkach nie można mieć gołębiego guano. Można wymyślić jeszcze dziesiątki innych powodów, dla których umycie auta jest niezbędne.

Jeszcze te mendy pochodziły bez żadnego zabezpieczenia twarzy do kolejnych ludzi.

#koronawirus #polska #prawo #wojsko
Pobierz DOgi - Jak wielkimi idiotami są pracownicy żandarmerii wysłani do wystawiania mandató...
źródło: comment_1586027152yNWawbwviN6nGQ5XciQ5bR.jpg
  • 47
@DOgi: Żeby doprowadzić samochód do stanu zgodnego z przepisami nie trzeba jechać do myjni. Wystarczy wyjść ze szmatką oraz jakimś środkiem czyszczącym i przetrzeć wymienione przez Ciebie powierzchnie. Oczywiście w ten sposób, żeby środek czyszczący nie spłynął na podłoże. No i z nadzieją, że funkcjonariusze takie wyjście uznają za uzasadnione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dezynfekcja samochodu od zewnątrz jest mocno naciągana, ale z drugiej strony są miasta,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@DOgi: Podejrzewam, że nikt tak naprawdę nie przyjechał tam brudnym samochodem, tak żeby kwalifikował się na mandat z tego powodu (niewidoczna rejestracja czy coś). 90% pewnie pomyślało "O jest sobota, pojadę na myjnie, umyje mojego Passata (Audi, Golfa czy obojętnie co) bo nudzi mi się w domu a mam brudne felgi od stania na dworze."
@Jan_K auto stoi mi w całkiem zakurzonej okolicy, ostatnio lusterka miałem tak uwalone, ze jak słońce zaświeciło to widziałem sam kurz. Sorry,ale podjechac i przemyć to na myjce w niecale5 minut jest sensowniejsze niż biegać że ścierka w okół auta przez 30 minut.