Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Coś wam powiem. W dobie przyszłego kryzysu cieszę się, że mogę być o siebie spokojny. Na szczęście nie ciąży na mnie żaden kredyt, a mój #rozowypasek dokłada się do budżetu domowego dokładnie 30,5%, czyli zgodnie z różnicą w zarobkach. Fajnie, że mogę na nią liczyć. Obydwoje pracujemy dla zagranicznych spółek, więc raczej ok. Zresztą najwyżej będziemy kodzić gdzieś indziej. IT raczej na pewno utrzyma trend wzrostowy jak dotychczas. Mamy poduszkę finansową na 2-3 lata spokojnego życia. Wydajemy niewiele i odkładamy miesięcznie 10-12 tyś tyś. Nie jest to może klasa średnia, a raczej biedno-mierna, ale jest nam dobrze. Z zabezpieczeń to kupiłem złoto i ropę. Jakieś 4 kanistry.

#pracbaza #koronawirus #kryzys
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mucholep: Kupiłem dwie skrzynki czegoś takiego. Całkiem dobra forma złota inwestycyjnego. Najważniejsze, że masz to w ręku, a nie na papierze. Jest tam 30 sztuk*. Każda waży jakieś 200 gramów, więc patrząc po dzisiejszej cenie, warte są jakieś 40 koła. Gość mi to opylił na lewo za trochę mniej.

*Jedną puszkę trochę zużyłem, więc jest tego trochę mniej.
PositiveRate - @Mucholep: Kupiłem dwie skrzynki czegoś takiego. Całkiem dobra forma z...

źródło: comment_1586019180LT98P7KINQGZMX7E4QwOUQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PositiveRate: warto dodać, przynajmniej według moich obserwacji, że ludzie z IT często są z natury są oszczędni, rozważni i skromni (pomijając już sam fakt, że dobrze zarabiają i mogą odłożyć więcej niż inne zawody, ale odłożyć też trzeba umieć)
  • Odpowiedz