Wpis z mikrobloga

@kryniu I po takich wpisach można dojść do wniosku, że to krąży od dawna. Ja od trzech tygodni w izolacji i ciągle jakiś kłopot. Zawroty głowy, uczucie gorączki przy 36.6, zamarzające stopy i ogólnie uczucie zimna, zmęczenie i bóle głowy, czasem kaszel. I raz się czuję idealnie, a raz jakby zaraz mnie miało jebnac. I teraz uważaj na siebie cały czas i myśl kiedy i czy jebnie..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Maljevic: hipochondria jak 90% wystraszonych owieczek w tym wątku z objawami pol roku temu, gdzie na świecie było 100 przypadków
  • Odpowiedz
@kryniu pamiętam jak jakiś miesiąc temu dopadł mnie brak smaku i węchu. Bez gorączki bez kataru. Leciutki kaszel. Aż wpisałem co to może być na Google bo mnie zastanowiło to. Kotlety czy ziemniaki smakowały jakbym jadl karton jakbym coś przeżuwał. Pomarańcze zero smaku tyle że gryzłem coś w gebie.
  • Odpowiedz
@kryniu w domu siedzisz, potem piszesz że widujesz się z rodzina, potem że w Paryżu byłeś i jeszcze ten gimbusiarski styl pisania. #!$%@? nie idzie tego zrozumieć by nie popełniać takich błędów. Jeden zdiagnozowany Mirek albo przestaje się odzywać a tu drugi po prostu nie potrafi skleić sensownego zdania i #!$%@?, nie ma jak się czego dowiedzieć z pierwszej ręki lol
  • Odpowiedz