Wpis z mikrobloga

@niggerinthebox: nieźle? W ktorym momencie on wypadł nieźle? Ten gosć sie skompromitował. Pokazał ze nie rozumie podstawowych pojęć jakimi są ironia oraz satyra. Wyszedł na buraka, ktory oblewa ludzi wodą jeśli braknie mu slownych argumentów. Gdyby mógł to pewnie by #!$%@?ł bo tak rozwiązują konflikty ludzie na jego poziomie.
@Maczuga_Herkulesa18: o #!$%@? złoty to cie ruchali w dupe w tej tajlandii czy o co sie prujesz?Dzis masz audycje z quebo pogadaj z nim o skokach czy cos bo o zyciu prywatnym nie mozna. #!$%@? juz prosze bo męczysz temat gosciu - ty chyba ten ostatni co dzwonil zażenowany poziomem dyskusji XD
Prawda jest taka, ze to Najman po godzinie dyskretnych pociskow wyprowadzil cios
OUTSTANDING MOVE
A matixrr tylko dal mu
po co tak przeklinać na antenie? Kultury trochę.


@AllOver: 3 razy wcześniej jak dzwoniłem to byłem kulturalny, tu atmosfera/emocje trochę wzięły górę i tak się odpaliłem, no ten wjazd na Stana był na takim spontanie bo miałem inny plan na ten telefon i tak słabo wyszło na początku, chociaż też chyba tam nie użyłem jakoś mocno wulgarnych słów w porównaniu do tych co oni używali. Ale zgadzam się, że można było
@matixrr: przecież ta "afera" jest tak mocno z dupy jak tylko może być xD Boras się trochę spiął, widać jak nerwowo popijał wodę i odpalił przekleństwem, też nie można się dziwić skoro pewnie u żony miał #!$%@? swego czasu xD, ale też bez przesady, raczej przyjął to ze względnym uśmiechem na twarzy, oglądając to nie pomyślałem że może w ogóle z tego taka inba wyniknąć xDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@matixrr:

Nie chce juz Ci meczyc buly, ale sam pisales, powiadomienia bedziesz dostawal do konca zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobacz jak Borek kiedy para pierwsze slowo 'bez zony' przy szerokim kadrze rozdziewia jape i patrzy sie na Najmana bo juz wie, ze bedzie przypal. Najman kiedy kreci glowa i mowi pierwsze 'jeszcze raz' przemyca szerokiego banana ale mowi dalej, przy slowach 'boksowalem' rowniez chowa usmieszek i