Wpis z mikrobloga

@Maczuga_Herkulesa18: jakich pytań i telefonów spodziewałeś się po takim programie? nie ma co tu przeżywać. Sam Stano narzekał na brak hejtu i prostactwa, które niejednokrotnie uznawał za coś co musi występować na świecie. Borek parokrotnie zaznaczył - mamy taki czas, naprawdę nie ma co robić - więc taka chałtura się przyjęła teraz.
Sami wzięli udział w cyrku, który Stano sugerował Najmanowi w związku z tym całym FameMMA. Stali się poniekąd ofiarą
z twych komentarzy wychodzi mega osranie.


'prześpię się z tym, potem odpisze'

'sam prosił o to'


@catlover: 'sam prosił o to' - mega osranie? Jak nie wiesz to nie pisz, bo dodzwoniłem się z 3 tygodnie temu do Stana i wtedy on mi powiedział, że nikt nie hejtuje jego zakoli, no to napisałem że sam o to prosił a nie jakieś obsranie. Tym bardziej że Stano pokazał jak podchodzi do hejtu,
@matixrr: ale ten kanał nazywa sie kanałem sportowym, a nie "życie towarzyskie borka" i jeżeli już hejtować to ewentualnie mozna to robić za złe dziennikarstwo sportowe, a nie za to kto z kim sypia bo nie jest to twoja sprawa, rozumiesz niewychowany prostaku? Pewnie nie. Może ktoś w końcu da ci w morde za twoje chamstwo i wtedy zrozumiesz co robisz nie tak
a nie "życie towarzyskie borka" i jeżeli już hejtować to ewentualnie mozna to robić za złe dziennikarstwo sportowe, a nie za to kto z kim sypia bo nie jest to twoja sprawa, rozumiesz niewychowany prostaku? Pewnie nie. Może ktoś w końcu da ci w morde za twoje chamstwo i wtedy zrozumiesz co robisz nie tak


@Maczuga_Herkulesa18: pokazujesz swój debilizm i podchodzisz do tego jakbym zadzwonił i zwyzywał Borka na wizji, że
@matixrr: ale w tym hejcie chodzi o sprawy zawodowe a nie prywatne. Ty mu nie wbiłeś szpilki tylko #!$%@?łeś łopatą w łeb od tyłu. Tym bardziej, sugerowanie że zdradza swoją żone bez w sumie jakichkolwiek dowodów to zagranie poniżej pasa. Przez takich debili jak Ty takie programy jak hejt park w sumie nie istnieją bo nikt nie jest na tyle głupi żeby się wystawiać.
@maczeta858: przecież Borek czy Najman jak znają prawdę mogli spokojnie mnie skontrować, że #!$%@?ę głupoty bez pokrycia z prawdą i jak tak dalej będę wyszczekany to zapraszają na męskie wyjaśnienie, a skończyło się jak każdy widział.

Przez takich debili jak Ty takie programy jak hejt park w sumie nie istnieją bo nikt nie jest na tyle głupi żeby się wystawiać.


@maczeta858: no tak, zapomniałem że Hejt Park to program w
@matixrr: w normalnym życiu pewnie zobaczyłbym, uśmiechnął się i zajął kolejnymi, ciekawszymi rzeczami, ale teraz czas jest nienormalny i fajnie śledzi się te przepychanki. Dzięki za mistrzowski telefon! Kiedyś w pracy zawsze gadaliśmy o meczach, ostatnio tylko o wirusie, a dziś przynajmniej możemy pogadać o Tobie, Borku i hejtparku! Nie zawiedź i kontynuuj swoje działania dzieląc się z nami szczegółami. Dzięki!
@matixrr: haha więc teraz twierdzisz że twoje pytanie wcale nie dotyczyło Borka tylko Najmana xd? To tak jakbyś zadzwonił do Hejt parku z Hajto i się Borka zapytał co sądzi o przejechaniu baby na pasach i twierdził że tam nie ma podtekstu do Hajty.