Wpis z mikrobloga

Słynne panie z #tvp uczą w SP 49 na Armii Krajowej w #bialystok Przypadkiem należą do #solidarnosc więc nie dołączyły do ostatniego strajku nauczycieli i wspierały ministerstwo. Zostały już odsunięte od prowadzenia zajęć z dziećmi.

P.S. zajęcia 1-3 kręcą w TVP Białystok

#tvpis #bekazpisu #edukacja #szkola #szkolaztvp #koronawirus
L.....o - Słynne panie z #tvp uczą w SP 49 na Armii Krajowej w #bialystok Przypadkiem...

źródło: comment_1585847450S5rCwHZk2jFh23Misx1AXG.jpg

Pobierz
  • 78
@Shatter: Jeżeli Ty realnie pracujesz 3 godziny, to gratuluję, jednak miej na uwadze, że nie każdy pracuje w gównokorporacji, gdzie przez większość dnia wykonuje się jakąś gównopracę bądź ją pozoruje. Zresztą po ilości "XD" w Twoim wpisie wnioskuję, że łoży na Ciebie jeszcze mamusia (pewnie nauczycielka, co?), więc łaskawie się nie #!$%@? w dorosłe tematy ze swoją szczeniacką arogancją. Capisci, gimbazo?
@Laargoo śmiejecie się z tych pań, a prawda jest taka że to jest właśnie poziom nauczania w naszym kraju tylko tego normalnie nie widać. Teraz dzięki telewizji wszyscy możemy zobaczyć jaki jest poziom szkolnictwa w Polsce. Więc proszę się nie dziwić że na świecie jesteśmy jako naród uważani za zwykłych roboli.
@nowy_ja: @Kressska:
ale co wam dadzą egzaminy jak patologia wśród nauczycieli to głównie pochodna patologi w szkolnictwie jako całości a nie tylko tego że nie ma systemu odsiewającego.
Znałem dużo może nie dobrych, ale średnich nauczycieli którzy się jako tako starali - i wiecie co? Teraz to typowe (nie całkiem) stare raszple które mają 100% wyjebki na zajęciach. One zapewne by przeszły wszystkie egzaminy, ale po dochapaniu się do dyplomowanego
@lampard80: Skąd takie info? Moja matka po 20 latach pracy jako nauczycielka ma pod 3k. Przyjaciółka różowej po 4 latach pracy ostatnio pierwszy raz przekroczyła 2k na rękę xD

@ostatni_lantianin: Raz - śmieszny hajs. Dwa - dyrektor najczęściej debil z politycznego nadania. Trzy - wszechobecny nepotyzm, nagrody i dodatki tylko dla przydupasów.
Problem szkolnictwa można rozwiązać prosto - sprawdzać poziom uczniów na wejściu i na wyjściu i metodami statystycznymi oceniać
@lampard80: Skąd takie info? Moja matka po 20 latach pracy jako nauczycielka ma pod 3k. Przyjaciółka różowej po 4 latach pracy ostatnio pierwszy raz przekroczyła 2k na rękę xD


W gazecie lokalnej publikowali zarobki wszystkich nauczycieli z gminy. Podobno jest jakiś wyrok sądu który to umożliwia, gazeta wystosowała prośbę do gminy a gmina udzieliła jej takiej informacji
@Laargoo: 18h razy 45 minut. Czyli 15 h tygodniowo. Ale to tylko h dydaktyczne. W KN masz zapis, że naauczyciel pracuje 40h tygodniowo, a oprócz pracy tablicowe do jego czasu pracy zalicza się przygotowanie do lekcji, sprawdzanie kartkówek, sprawdzanów czy wypełnianie dziennika XD