Wpis z mikrobloga

@UczesanyPedryl: Europa potrafi wyprodukować 30 milionów aut rocznie. Każde auto składa się z średnio 10 tys skomplikowanych części. Cały ten przemysł nie może wyprodukować szmatek na gumkach w odpowiednich ilościach. Więc zarżnijmy taki gówniany przemysł. Niech giną.
  • Odpowiedz
Z dnia na dzień nie, ale już kilka tygodni minęło


@grzegorzx86: Jak ty sobie wyobrażasz przezbrojenie robota przemysłowego z montowania samochodów na szycie maseczek? Dasz mu w chwytak igłę z nicią i będzie sobie powoli haftował maseczki, albo może przezbroisz frezarkę ma szycie? Zdajesz sobie sprawę, że maszyny przemysłowe mają pewien określony cel do którego zostały stworzone i szycie na nich maseczek to nie jest kwestia kilku tygodni, lat, czy czegokolwiek
  • Odpowiedz
@inshallah: Nie wiem, nie jestem automatykiem. Przemysł to nie tylko produkcja samochodów?
Jak trzeba jakieś chwilowo modne pierdoły typu fidget spinery robić to jest tego zalew, a nie można zrobić kawałka szmatki z przyszytą gumką?
  • Odpowiedz
@grzegorzx86: Produkcja fidget spinerów, czy czegokolwiek innego ma z produkcją maseczek tyle wspólnego, że linia produkcyjna może stać w tej samej hali. Założę się, że przezbrojenie produkcji z szycia ubrań, na szycie maseczek to jest kilka miesięcy pracy i wymiana połowy linii.
  • Odpowiedz
@binx1: Ale co z tego że maseczki są #!$%@? proste do wykonania? Maszyna do spawania elementów samochodu nie połączy gumki recepturki i szmatki xD (oczywiście zbagatelizowałem sprawę, ale to tylko dlatego, bo jesteś ignorantem)
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin @Nighthuntero Ale z was dzbany, szydzę sobie w internecie, shitpostuję a wy się spinacie, że te same maszyny nie produkują samochodów i maseczek. No #!$%@?? Rzeczywiście. Ja szydzę z całego przemysłu, bo produkcja maseczki to pod względem złożoności 0,002% procesu produkcji samochodu, mieliśmy jako Europa, 2 całe miesiące #!$%@? by się przygotować. Ale żaden decydent nie ruszył dupy, nie zebrał ekspertów by się dowiedzieć które firmy mogą zacząć choćby projektować na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@UczesanyPedryl: bo żeby ta maska kosztowała 10 groszy to musi być produkowana w chinach. W UE firma musi kupić licencję, atest, płacić kosmiczne składki I podatki i tą maska kosztowalabay 50zl. A nikt jej wtedy nie kupi
  • Odpowiedz
Jeśli te maszyny i roboty produkują samochody, czołgi, lasery to może niech zaczną produkować maszyny do produkcji maseczek?
Europejscy inżynierowie nie potrafią zbudować takich maszyn mając takie zaplecze? Muszą kupować gotowe maszyny z chin?
  • Odpowiedz