Wpis z mikrobloga

@yaszczur Dokładnie. A wyrok wyda stara panna sędzina albo rozwódka, która solidaryzując się z biedną, pokrzywdzoną żoną, wyda najgorszy możliwy wyrok przeciwko temu bydlakowi, świni i damskiemu bokserowi, który od lat katował fizycznie i psychicznie żonę i jedno (lub wiele) nagrań pokazujących winę tego grubego katyńska tego nie zmieni.
@zgred ja zgłosiłem miesiąc temu starą szmatę znęcającą się nad mężem, która przez miesiąc dzień w dzień wyzywała go od najgorszych. I wiesz co? Gówno. Policja przyjechała i nie zrobiła nic. Powiedzieli, że "nie zostały przekroczone normy", jeszcze #!$%@? się do mnie, że zawracam im dupę, i żebym więcej tego nie robił. Tak wygląda Polska. Ale gdyby było na odwrót - to mąż wydzierałby ryj na nią, już dawno byłby w pierdlu
@yaszczur Dokładnie. A wyrok wyda stara panna sędzina albo rozwódka, która solidaryzując się z biedną, pokrzywdzoną żoną, wyda najgorszy możliwy wyrok przeciwko temu bydlakowi, świni i damskiemu bokserowi, który od lat katował fizycznie i psychicznie żonę i jedno (lub wiele) nagrań pokazujących winę tego grubego katyńska tego nie zmieni.


@LAG5: ba mało tego, alimenty wtedy przyzna na dziecko, ale dysponować pieniędzmi będzie źona, nawet bez dziecka może przyznać alimenty na zdrową
@wilku88: Jasne, patologia próbuje się tłumaczyć. Poza tym, to wygląda na ustawkę. Poważnie, rolką papieru znokautował tv i jeszcze stopę. No i nie wyobrażam sobie w taki sposób komunikować się z niebieskim. Rozwalił coś w domu, to niech ogarnie teraz jak to naprawić. Oczywiście usłyszy, że do inteligentnych nie należy, ale wyzywać i to przy dziecku?! Jak u nich wygląda np. niedzielny obiad? No i może mam coś nie tak z
@milymirek: nie jestem ideałem, ale dzięki, miło coś takiego o sobie przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie jest tak, że za pierwszym razem się trafi (zazdroszczę tym, którym się udało), ale trzeba szukać. No i tak szczerze, ja też kiedyś darłam się o byle co, ale z czasem zaczynasz cenić swój „spokój ducha” i rozumieć, że każdy robi czasami coś super głupiego. Ty, ja też. Zamiast