Wpis z mikrobloga

Co wam znowu boli zad,że pojechałem po jednym dobrym Mirku,który chciał zapłakać jako że ma depresję i słabości?
Haha,nie jesteście nawet godzien nazywać siebie mężczyznami jak jesteście wielkimi nieudacznikami,ha tfu na was!
Jaką wy macie czelność wspominać o mnie,jako prywatnego białorycerzyka,psychopatę,gigapajaca czy czego jeszcze?
Ostrzegałem was,żebyście też nie pisali o Bloody oraz używać jej imienia. Tego właśnie nie życzyłem i nie życzę!

W swoim imieniu również pod żadnym pozorem nie chcę,żebyście pisali coś o mnie,bo co,wam przeszkadza moja obecność?
Może za rzekome spermienie do Bloody(śmieję się z tego,nie spermiłem do niej,głąby)?
A może to,że ameby piszą o godności,honorze i sumieniu,podczas gdy sami tego i tego nie mają i nie znają poczucia wstydu przed najbliższymi osobami?
Weźcie do jasnej cholery ameby zmieńcie płytę,bo tego się nie da czytać i słuchać!

To już ostatnie ostrzeżenie,następne dla was nie będzie już miłe,więc poddajcie się i odwalcie się ode mnie i zostawcie Bloody w świętym spokoju!
Tak mi dopomóż Bóg.

Wołam najbardziej zainteresowanych: @Nudziarz-Spokojny oraz @Thachi
PS.Ostatnie moje wpisy sprzed miesiąca były ustawione,a wy nawet nie zajarzyliście( ͡ ͜ʖ ͡)
#przegryw #blackpill #redpill #bekazpodludzi #mgtow #bekazprzegrywow #bekazniebieskichpaskow ##!$%@? #niebieskiepaski #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #logikaprzegrywow #stulejacontent
S.....7 - Co wam znowu boli zad,że pojechałem po jednym dobrym Mirku,który chciał zap...

źródło: comment_1585764996eldePZQVVZQNMB87Ht4S0q.jpg

Pobierz
  • 16