Wpis z mikrobloga

Ale rynek pięknie zweryfikował porządne a4 od badziewnej #alfaromeo 159 ( ͡° ͜ʖ ͡°) za jedno audi można mieć "fajną" alfę i druga na części xD audi z porządnymi silnikami świetnymi materiałami wnętrza i niską utratą wartości wciąga nosem włoski szmelc. I do tego audi świetnie wygląda z zewnątrz jak i wewnątrz.
#audi #alfaholicy #vag
Pobierz i-kamieni-kupa - Ale rynek pięknie zweryfikował porządne a4 od badziewnej #alfaromeo ...
źródło: comment_1585766015NgMlAyvyrGp3UbPal3QVnF.jpg
  • 37
@i-kamieni-kupa
@budus2
Dla mnie audi jest przehypowane najzwyczajniej w świecie i biorąc pod uwagę cenę to to nie jest wcale porządne auto bo za cenę audi a4 można znaleźć lepsze i nowsze auta, z tego segmentu. A co do silnika 2.0 TDI to sam nie jeździłem ale mam znajomych którzy mówią wprost że to gówno, to nie jest to co starsze 1.9,
Dodatkowo z audi jest taki problem ze jest na nie
@Leniwy3000: tyle że w starszym aucie wygląd jest drugorzędny. Nowego możesz kupić wygodnego citroena czy piękną alfę ale wiekową używkę szuka się z rozsądkiem żeby nie traciła na wartości i była solidna a francuskie czy włoskie samochody tego nie dają.
@i-kamieni-kupa różnie się trafia z tymi silnikami i ogólnie z awaryjnoscią, ja na przykład mam Volvo V50 2.0 d z początku produkcji, przebieg około 320k i dosyć sporo jest opinie że jest to awaryjne auto,AW moim przypadku to poza tym że parę razy nie odpalił (8 letni akumulator i krótkie trasy) to nic się z nim nie dzieje, wsiadam odpalam i jadę. Jest z tym autem tylko jeden problem, którym w sumie