Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu w gorących na temat paliwa.Wykopki to jednak dzbany.

Rolnicy paliwo trzymają w specjalnych dwupłaszczowych pojemnikach i nie tankują go na stacjach benzynowych, bo to stacje przyjeżdżają do nich do gospodarstw

Żeby tego było mało to w garażu można mieć tylko kilkadziesiąt litrów paliwa. W razie kontroli lub pożaru będzie mandat lub odmowa wypłacenia odszkodowania.
Mam kuzynów na wsi i dla mnie to oczywista oczywistość, ale może niech wypowie się także: @Hannahalla

#rzeszow #heheszki #koronawirus
Pobierz chaberr - W nawiązaniu do wpisu w gorących na temat paliwa.Wykopki to jednak dzbany. ...
źródło: comment_1585638593WjXH30GaMQXzJ3BobACXdv.jpg
  • 33
@chaberr: bo sa rolnicy ktorzy sa oddaleni od dystrybucji np 30-50km. od hurtowni...
jak taki przyjedzie i przywiezie 1000 l to ciebie wysmieje. albo powie wez sobie sam pan przyjedz... a jak nie do dowali cene ze sie nie opyla over
@chaberr: No i po co mnie wołasz, ja się nie znam, nie obchodzi mnie kto tankuje, jakie są limity i ile mozna przewozić. Jak jest tyle paliwa tanio i dla każdego starczy to gdybym mógł i musiał mieć paliwo to lałbym nawet do słoików po ogórkach. Widocznie tak tym osobom się opłaca i tyle, nic nikomu do tego.
@chaberr Tyś się z choinki urwoł czy ki #!$%@? ?

Na wsi tylko więksi i młodsi biorą hurtem. Dziadki i mali biorą po 20l na stacji albo czerwonego i im starcza.

W mauzery też leją w hurcie tylko trzeba się z nimi znać. Jakiś szwagier ministra miał firmę z zbiornikami dwuplaszczowymi ale nikt nie kupował wiec pan minister wprowadził ustawę że trzeba takie mieć i już szwagierek ma zbyt.