Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem przegrywem przez społeczeństwo. Nie da się z nimi podyskutować na normalne tematy, tylko ciągle jakieś pitolenie o byle czym. Tak samo jak rozmawiam z jakimiś różowymi. Ja tu wyskakuję z historią, a ona hehe no xD i dalej nawija jak to jakaś celebrytka się ładnie albo brzydko ubiera xD Kiedyś myślałem, że problem leży w moim wyglądzie, ale naprawdę to wina różnicy w inteligencji. Ja nie umiem rozmawiać o duperelach a różowe i reszta ludzi nie zna się na niczym konkretnym. No i na randkach zawsze było to samo, ja musiałem ciągnąć rozmowę i randki trwały tak długo, jak dużo rzeczy przyszło mi do głowy. Samice tylko były i w większości denerwowały jakimiś głupimi wtrąceniami, które nie miały nic wspólnego z omawianym tematem. Nie wiem jak można brać ślub.

#tinder #randki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: O tak. Też się interesuję między innymi HISTORIĄ. A to jedno z najnudniejszych zainteresowań z perspektywy różowych. Trudno o tym z nimi rozmawiać i lepiej nawet nie próbować. Trudno się z kobietami rozmawia, bardzo trudno.

@Magadanka: Trudno znaleźć różową z podobnymi zainteresowniami. A poglądami to już w ogóle. Bo jeśli się okaże, że różowa również się interesuje historią, np wojną domową w Hiszpanii, no to stoi ona
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: nie mówię że jest łatwo :) moim zdaniem znaleźć bratnia dusze jest bardzo trudno, a różnice w poglądach są ciekawe, zawsze to bodziec do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do urody, to pewnie kwestia gustu, wiadomo że każdy chce być z kimś, kto mu się podoba :)
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: ale w historii też są ciekawe tematy. Myślę że różowa mogłaby się przykładowo zainteresować wigilią w trakcie IWŚ, askarysami albo bitwą pszczół jeśli będziesz umiał o tym opowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: no pewnie :) też tak myślę :)

Btw historia jest ciężka dla ludzi, bo wymaga dosyć obszernej wiedzy żeby się wypowiedzieć, więc ludzie unikają w dyskusji zwykle tych tematów (jeśli są poruszane), w dodatku jest to bardzo "rozbudowana" dziedzina, więc odstrasza:) to chyba dlatego tak się dzieje, że ludzie nie przepadają za nią, dużo też robi uprzedzenie się do tego przedmiotu z czasów szkoły, bezmyślne wkuwanie dat, terminów, nudny
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdybyś był taki inteligentny to poszukiwałbyś kogoś, kto ma podobne zainteresowania. Istnieją neutralne tematy, na które każdy jest się w stanie wypowiedzieć. Inteligencja często łączy się z jakąś spostrzegawczością, więc jak ktoś już opowiada to można zacząć wypytywać o jakieś szczegóły, albo wybrać jakiś mniej istotny element wypowiedzi i płynnie przechodzić z jednego tematu na inny. A jak się umawia z kompletnymi idiotami no to pretensje można mieć tylko
  • Odpowiedz