Wpis z mikrobloga

Czołem!

Mój obecny #smartfon jest w stanie agonalnym. W związku z tym planuję zakup nowego do kwoty 1500. Wypadłem już z obiegu jeśli chodzi o telefony totalnie (zmieniam jak padnie), więc pytanie do osób w temacie: co polecacie do tej kwoty? Nie będę pisał, że priorytetem jest aparat, bateria itd., bo tak naprawdę wszystko jest ważne. Czyli pytanie brzmi: jaki smartfon do 1500 byś kupił/-a i dlaczego? Czy OPPO byłoby dobrym wyborem? Mało o nim piszecie, a zbiera dobre recenzje.

Może jest teraz jakaś super promocja godna polecenia? Proszę o porady.

Drugie pytanie:
ta sama kwota 1500 zł i #iphone dla żony. Który wybrać i czy macie może namiary na jakąś promocję?

Dzięki za porady i pozdrawiam.
  • 14
@alan-starski: nie znam się na androidach, wiec się nie wypowiem. Jeżeli chodzi o iP to od ręki w tej kwocie nowy iP7, może się trafić 8 na przecenie, ale aktualnie chyba nigdzie nie ma. Różnice pomiędzy 7 a 8 nie są znaczące, z tym ze IMO te telefony to tak na rok/dwa max, sam obecnie mam 7 i przymierzam się do zmiany.
@alan-starski: jakbym miał 1500 to bym wybrał a70 bo mi się podoba jego wielki AMOLEDowy wyświetlacz i subiektywnie z androida najlepiej mi się korzysta z ich oprogramowania OneUI. szaomi natomiast ma jakieś 20-30% wydajniejszy procesor i powinno mieć nieco lepszą wydajność. ale ja mam ajfą i się nie znam.