Wpis z mikrobloga

Mirasy też mieliście plany na nowy rok znaleźć lepszą pracę, więcej zarabiać, a co za tym idzie rozwijać się? A tu przez tą epidemię trzeba siedzieć dalej u janusza, o podwyżkę spytać w obecnej sytuacji nawet nie ma opcji... Zanim to wszystko wróci do normy to też nie wiadomo ile czasu zleci, więc o lepszych zarobkach w nowej firmie można na jakiś czas zapomnieć. Już nie mówię o wycieczkach jakichś, a takie plany też były. Wszystko pokrzyżował ten wirus. I jak tu żyć i nie mieć depresji (,)
#koronawirus #rozwojosobisty #depresja #gownowpis
  • 14
@AxlRose: Panie jaka depresja. Jako programista nonstop szukam, ostatnio miałem skajpa z osobami z zagramanicy czy chcą mnie do pracy zdalnej. Ja różnicy nie widzę, jest w pytę !!!11one
@AxlRose: właśnie zaczynałam nowa dodatkowa pracę, 3 dni popracowałam jak mnie wywalili :( :D
Chciałam dorobić i kupić mieszkanie na wakacje - może na dobre wyszło, poczekam na lepsze czasy:)
@AxlRose: Ja wychodzę z założenia ze z jednej strony epidemia jest czymś potwornym, ale z drugiej daje sporo szans - nowych potrzeb ludzkich, gałęzi gospodarki itp. Tak wiec wolny czas (którego i tak nie mam zbyt wiele) poświęcam na analizę i szukanie okienka gdzie można wejść ze swoim biznesem.
Zdradzę Ci sekret. NBP ostro drukuje kasę. Oznacza to dokładnie tyle, że zaraz każdy z nas mając tyle samo $$ kupi za nie mniej. Dostaniesz więc obniżkę (jak my wszyscy). Inflacja wskoczy na wartość dwucyfrową jak nic.