Wpis z mikrobloga

Zgłoszenie #mirekszukazony

Imię: Marek
Wiek: 27
Miejscowość: Poznań

Kim jestem
Chyba w miarę normalny xd, nie umawiam się z 10 pannami na raz, nie imprezuję co tydzień, często po prostu wolę się zamknąć w czterech ścianach i mieć święty spokój, chociaż sporadyczne imprezki wchodzą w grę (prędzej domówki niż kluby). Czasem lubię pośmieszkować, a czasem poleżeć i pomyśleć o życiu i sensie istnienia xD. Podobno umiem dobrze słuchać, więc jak masz potrzebę się wygadać to zapraszam :P.Jestem dosyć pracowity i mega cierpliwy, pracuję aktualnie w IT (jak 90% mirków :P), wykształcenie wyższe jest.

Wygląd
Wzrost 170cm - wiem, mogę napierdzielać fikołki, no ale co zrobić nie ja wybierałem xd. Wagi ok. 70 kg, staram się ćwiczyć fbw 3 razy w tygodniu, więc jakoś to wygląda, grubasem nie jestem :P. Generalnie lubię się ruszać. Czy to pokopać piłkę, pobiegać czy skoczyć na siłownię. Włosy ciemny blond, krótkie. Styl ubierania to raczej na luzie - bluza, dżinsy, buty sportowe - zależy od sytuacji, ale w grę jak najbardziej wchodzą bardziej oficjalne ciuchy jak koszule, czy garniak :)

Zainteresowania
Z zainteresowań to trochę programuję do szuflady, gram sobie trochę od jakiegoś czasu na gitarze (level beginner, nie żadne stairway to heaven, chociaż kiedyś przez chwilę umiałem intro zagrać xD), klawiszach, czasami na kompie albo konsoli. Sporo czytam książek (horrory, dramaty, fantasy i wiele, wiele innych), ostatnio wkręciłem się w kilka seriali na netfliksie, kocham piłkę nożną, gotuję też trochę. Mam prawko i swoje auto, jeżeli to ważne xD.
Aha no i lubię patrzeć w niebo - trochę interesuje się astronomią i naukowymi bzdurami.. ale tylko trochę :P

Czego oczekuję?
W zasadzie to niższa ode mnie - a po za tym to ciepła, miła, spokojna, umiejąca porozmawiać - zdecydowanie bardziej szara myszka niż "karyna". Ktoś z kim będę czuł się swobodnie, z kim będę zwiedzić kraniec świata, jak i eksplorować katalog netflixa w nudne zimowe wieczory xD. Szukam po prostu zwykłej, normalnej dziewczyny, która dla mnie będzie wyjątkowa

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wieczór przy serialach i winie, spontaniczny wyjazd na koniec Polski/świata lub wylegiwanie się w łóżku przez cały dzień - biore wszystko. A w bezsenne noce pakujemy sie do auta, jedziemy do MCD po cheesburgery i za miasto popatrzeć w księżyc ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Tak naprawdę to zapewne każdy dzień z ukochaną osobą jest jak dzień idealny, niezależnie co się robi.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - cywilny lub kościelny - bez różnicy, jeżeli chcesz, to jak najbardziej.
Alkohol - abstynentem nie jestem, lubię sobie czasem strzelić piwko czy dwa, ale piję ostatnio raczej bardzo sporadycznie.
Papierosy - nie palę. Próbowałem może raz w zyciu - to nie dla mnie.
Narkotyki - nie
*********************************************************************************************************************************************************
Osoby zainteresowane zgłoszeniem prosimy o kontakt na priv. W wiadomości proszę podać, jak autor ma się z Wami skontaktować (wykop/alternatywny kontakt, np. e-mail) + opcjonalnie wiadomość do autora zgłoszenia.

#rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #zwiazki #ogloszenie #podrywajzwykopem #poznan
  • 7