Wpis z mikrobloga

Myślicie że propaganda TVP nie działa?

Właśnie się dowiedziałem od oglądającego namiętnie wiadomości wujka że: "Przez Kopaczową za pierwszej epidemii SARSA zginęło tysiąc osób w Polsce, bo kazała ludziom się bawić i chodzić do pracy... oraz nie kupiła niezbędnych szczepionek" oraz usłyszałem radę abym "nie nakręcał się politycznie i nie dał się wodzić tym którzy chcą za wszelką cenę wyrwać władzę dla siebie" xD

Także ten...

Ten kraj jest stracony... Mamy dwie równoległe rzeczywistości i dwa światy w jednym, tym mniej realnym, żyje spora część społeczeństwa :(

#bekazpisu #koronawirus #epidemia
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lepsza nasza rodzima polska propaganda niż rosyjska amerykańska żydowska i niemiecka, poza TVP media są w obcych rękach. Portale, prasa, telewizje ( oprócz Polsatu)
Lubisz jak niemiec czy żyd mówi ci jak masz myśleć ? Zanim nazwiesz mnie foliarzem oraz łowcą spiskowych teorii proszę przeczytać

https://wolnosc24.pl/2017/03/17/niemiecka-unijna-propaganda-w-polsce-sie-nasila-szef-ringier-axel-springer-mowi-polskim-dziennikarzom-co-maja-pisac-publikujemy-tresc-szokujacego-listu/

https://www.tvp.info/29533383/instrukcja-szefa-axel-springer-to-lamanie-kregoslupow
  • Odpowiedz
Najbardziej się w-------m jak któregoś miłego obiadku babka do mnie wyskoczyła: no widzisz, tak narzekasz na ten PiS, a jak ci się dobrze żyje. Dom postawiłaś, samochód masz, wszystko dzięki 500 plus. I na nic tłumaczenie, że cokolwiek mamy z mężem, bo PRACUJEMY, jesteśmy zaradni, na część domu i tak wzięliśmy kredyt, który sami spłacimy z pensji, a może gdyby nie takie podatki i takie chvjowe zarobki to by się wszystko bez
  • Odpowiedz
Dzieci mam dwójkę, nawet nie przeczytałeś linków o wojnie informacyjnej które podałem, zaślepiony przez TVN nie potrafisz myśleć trzeźwo, jak PO rządziła to w TVP byli ludzi PO, teraz są ludzi PIS, za chwilę kolejni. A teraz sobie wyobraź że TVP jest w rękach niemców. Włącz myślenie pajacu.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: mnie to tak w-----a bo pamietem jak jeszcze 10lat temu politycy olewali internet i np taki wykop,reddit mozna bylo wejsc poczytac ciekawostki o świecie i sie pośmiać, teraz to non stop chamska propaganda i psyop jak w tv, juz od tego gowna jestem zmeczony ze aktywnie unikam wszystkie media społecznościowe, reddit, wykop na maxa z wypchana czarna lista i tak mało pomaga bo byle temat o grze często z------y
  • Odpowiedz
no nie jest jasne, "kato" jako określenie jednej z cech ogólnej sylwetki typowego pisiora


@Kule_Kuglarza:

W kontekście programów socjalnych mówisz o kato prymitywnym myśleniu xD no sorry, ale z tego co kojarzę to kościół raczej zwalczał rządy tak zwane socjalistyczne xD
  • Odpowiedz