Wpis z mikrobloga

Myślicie że propaganda TVP nie działa?

Właśnie się dowiedziałem od oglądającego namiętnie wiadomości wujka że: "Przez Kopaczową za pierwszej epidemii SARSA zginęło tysiąc osób w Polsce, bo kazała ludziom się bawić i chodzić do pracy... oraz nie kupiła niezbędnych szczepionek" oraz usłyszałem radę abym "nie nakręcał się politycznie i nie dał się wodzić tym którzy chcą za wszelką cenę wyrwać władzę dla siebie" xD

Także ten...

Ten kraj jest stracony... Mamy dwie równoległe rzeczywistości i dwa światy w jednym, tym mniej realnym, żyje spora część społeczeństwa :(

#bekazpisu #koronawirus #epidemia
  • 66
  • Odpowiedz
W konketscie bycia "typowym pisiorem" i tyle. Za komuny kościół może i zwalczał. Obecna władza silnie wiąże się z kościołem, a ja wolałbym jednak widzieć rodział jednej i drugiej.


@Kule_Kuglarza:

Czyli jak ktoś popiera socjal to z automatu katol i oczywiście pisior xD Nie mam więcej pytań dobranoc xD

Zaraz się okaże, że staliniści na FB są przykładnymi katolikami xD
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Dobra, jeszcze raz bo może się nie rozumiemy. Nie uważam, że kościół jest za programami socjalnymi (im na dzieci nie dadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wyjsciem jest pojęcie pisior i to on zawiera w sobie (paskudne generalizowanie, wiem) najczęsciej cechy bycia i katolem i tym, który popiera socjal, jednocześnie. Pojęcie pisior również samo w sobie nacechowane jest bezwarunkowym popieraniem każdej decyzji partii. Oczywiscie, ze moze
  • Odpowiedz
@Kule_Kuglarza:

Bardziej mi chodzi o podstawy logiki-

nagle z "dupy" wyskakujesz z kato myśleniem w kontekście poglądów na politykę socjalną. Zgadzanie się z polityką socjalną partii wspierającej KK nie implikuje bycia teistą.

Każdy człowiek z rozumem i godnością człowieka lubi zupę pomidorową, ale lubienie zupy pomidorowej to za mało by mieć rozum i godność człowieka ;)
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Zacząłem mówić o zacietrzewieniu moich rodziców w popieraniu pis, jako, że dostają 13,14 emeryturke oraz 500+ dają na dzieciaki. Co gdybym jawnie Ci napisal, ze niedziele bez handlu tez popierają, bo przecież trzeba do kośćiółka i z rodziną pobyć itd, to tez byś pytał czemu użyłem kato prymitywne?. Problem z logiką to jak 3 raz Ci mówie, ze nie twierdze, że kościół katolicki popiera socjal, a zwrot "kato prymitywny"
  • Odpowiedz