Wpis z mikrobloga

Rozrywki starych ludzi - część 3 i ostatnia - tego już chyba nie przebiję. Wołam Mireczków komentujących poprzedni wpis żeby komuś pochwalić się swoim sukcesem. :) @mateusz-zahorski @SuicideWithMe @Bolek122 @Merli20 - przebiłam! @Waderra

#gownowpis #chcepogadac #rozowepaski #niebieskiepaski #2048 #wykopplus30club
Heheszkara - Rozrywki starych ludzi - część 3 i ostatnia - tego już chyba nie przebij...

źródło: comment_1585236042If9gqgHFPVq2wpU3z8pBvz.jpg

Pobierz
  • 24
@Merli20: powoli i cierpliwie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to trzeba znaleźć swoją metodę, ja do dolnego prawego boku układam najwyższe liczby jak widać na screenie, ale też już tutaj gra mi się rozjechała, bo w drugim rzędzie od dołu układam najwyższe liczby do lewej (w sumie na to wpadłam po pierwszym wpisie wrzuconym na mirko i jak widać działa).

@sayanek: widocznie nie masz
@Kubul: z cofaniem, bez cofania takie coś wykręcić to już trzeba być kozakiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale będę próbować bez i zobaczę jak wyjdzie.

@sayanek: pod polem best masz pole undo, możesz cofnąć ostatni ruch i wykonać inny, ale we wcześniejszej wersji gry chyba tego nie było.
@Kubul: mówisz, jakby z undo było banalnie łatwo, a to mój najlepszy wynik ever! Proszę nie umniejszać mojego sukcesu. Ale challenge accepted, dzisiaj spróbuje bez cofania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sayanek: a to na kompie jeszcze nie grałam, skołuj sobie inną wersję żeby prawilnie czitować. ( ͡º ͜ʖ͡º) Też nie raz odpalę, chwilę program i zostawiam, fajnie jak się później odkryje
@Ritycho: ej no, dzięki, to jest mój post i ja tu się miałam chwalić!! ( ͡° ʖ̯ ͡°) A tak serio to JAKIM CUDEM TO ZROBIŁEŚ? Jaka taktyka? Grałeś z undo? Ile czasu Ci to zajęło? Nauczaj, mistrzu. (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heheszkara: taktyka to pod żadnym pozorem nie ruszaj się do góry :D a reszta to układanie węży by się wszystko potem ładnie zawijało
W tej wersji jest undo jednego ruchu do tyłu, czyli takie standardowe raczej
Ile czasu? Ponad rok xd w 99% gram w pociągu podczas dojazdów :D