Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykopie bardzo mocno zastanawia mnie taka ślepa fascynacja tanimi prostytutkami. Osoby z problemami w kontaktach damsko-męskich zamiast podziałać na portalach randkowych / odświeżyć kontakty z koleżankami z okresu edukacji i pozapraszać je na winko / whatever else, to albo narzekają, że są prawiczkami mającymi te 26, czy nawet 28-30lat(jak to jest w ogóle możliwe, żeby być tuż przed 30stką i mieć zerowe doświadczenie w tym aspekcie to ja nie wiem), albo chodzą na tanie panienki za kasę.
Kompletnie nie rozumiem jaką przyjemność może sprawić seks z dziewczyną, która tobą po prostu gardzi i robi to na siłę "byle było". Nie rozumiem jak można to robić z kimś, kto za 200zł godzi się na seks oralny bez zabezpieczenia z jakimiś zapuszczonymi facetami po 50-tce, albo z sebkami pracującymi na magazynie...
Gwarantuję wam, że zbliżenie z własną dziewczyną, czy chociażby z jakąś laską "na raz" z badoo/tindera, byłoby dużo lepszej jakości i znacznie bardziej satysfakcjonujące.
Dodatkowo zamiast uprawiać pseudo-seks z dziewczyną, która co chwilę patrzy na zegarek, spędzilibyście fajny wieczór w kinie/barze zakończony seksem, w którym druga strona stara się, bo ją pociągacie. I nie twierdzę wcale, że jest łatwo, ale dojście do etapu "seks z obustronnym pożądaniem" z bardzo atrakcyjną różową jest jak najbardziej możliwe bez płacenia.
Wyjaśnicie mi to #przegryw?
#divyzwykopem #roksa #tinder #badoo #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 74
@AnonimoweMirkoWyznania: Odpowiem na tę ewidentną zarzutkę, ale tylko dlatego, żeby uświadomić choć części użytkowników wykopu, dlaczego przygrywy korzystają z usług prostytutek.

Osoby z problemami w kontaktach damsko-męskich zamiast podziałać na portalach randkowych


Najprawdopodobniej nie miałeś nigdy konta na badoo lub tinderze, więc nie wiesz, jak wygląda sytuacja. Każdy, kto myśli, że internet ułatwia znalezienie partnerki przeciętnemu mężczyźnie, jest w dużym błędzie. Tak naprawdę, portale randkowe takie jak tinder czy badoo ułatwiają
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie powiedzenie, syty głodnego nie zrozumie. Zapewniam Cię że w tym wieku tj. 25 a nawet 28 - 30 lat (a nawet więcej, bliżej 40-tki) to można znaleźć prawiczków co nigdy nie ruchali ale tym którzy mają "normalne" życie i mają żony i dzieci to się po prostu w głowie nie mieści. Oczywiście że seks z własną dziewczyną to nie to samo co z prostytutką, tylko spróbuj najpierw taką znaleźć,
zupełna loteria. Może tak, a może nie i trafisz na kłodę. Nie wspominając, że trzeba się spodobać. Z kolei idąc na divy nie musisz się nikomu podobać, a drzwi otwiera ci atrakcyjna pani (czasem nawet bardzo, ogarnij co można znaleźć na choćby wwa na odlotach po 400, 500 czy 600), która robi to na co się umówiliście, a amatorką raczej nie jest.


@TestoDepot: skoro 'normalna' pójdzie z tobą do łóżka to
to musiałeś się spodobać.


@Bumelante: i chodzi o to, że u divy się nie musisz podobać i wpasowywac w wygórowane wymagania różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ona to robi bo jej zapłaciłeś


@Bumelante: o to chodzi przecież w tej usłudze, jakbym nie wiedział i idąc tam się spodziewał czego innego

nie dlatego że chce, że cię pożąda


@Bumelante: A dlaczego miałoby mnie interesować co ona
Życzliwy-fan: @wyjzprz2: Przepraszam, że tutaj - chcę zostać anonimowy. Kuźwa, lubię Cię, lubię Twoje autystyczne wpisy. Ale gościu, zrób odwyk od internetu. Kiedyś miałeś konto na badoo, chodziłeś na speed-dating, robiłeś coś by kogoś poznać, nawet pamiętam te wpisy o koleżance matki z roboty. Przecież jesteś inteligentny i to widać, ale ostatnio zasiedziałeś się w strefie komfortu. Jak tylko wirus odpuści to bierz się do roboty, uwierz w siebie i