Wpis z mikrobloga

@Bofsky: sprzedaj to gówno miałem lanosa 2.0 nigdy się tak nie o #!$%@? jak przy tym aucie kupiłem astre j gtc i w końcu mogę powiedzieć że jestem zadowolony imrpeza nic nie oferuje w wersjach cywilnych a jest drogie w utrzymaniu i traci na cenie jak #!$%@?
@Bofsky: przy 150km ciężko mi znaleźć zalety tego napędu bo teraz nawet zimy nie ma no chyba że jeździsz po czymś innym niż asfalt to okej zresztą są inne marki niż vag sam osobiście nie wyobrażam kupić kiedykolwiek vaga
@Bofsky: od siebie mogę polecić sklep internetowy car sport z nowego Sącza moja tam bardzo tanie części do subaru i wszystko Ci po vinie dobiorą, a wymieniając pompę wody napewno wymienisz termostat to kup orginal ja się rok woziłem bo założyłem zamiennik a orginal ma dodatkowy otwór odpowietrzający montując zamiennik możesz się skazać na spore problemy z ukladem chłodzenia
@macus97 zamówili do sklepu z hurtowni jakie były. Pojechałem z starą... Okazało się że pasuje ta najdroższa za 600 Ziko a nie tak jak tamte za 250()
@Bofsky: No do mnie zamiennik pompy 500zl kosztował także szału nie ma XD ,ale nie ma co oszędzać bo sam sie przekonałem że subaru nie ma sensownych zamienników i serio piszę niech Cie ręka boska broni przed wsadzeniem zamiennika termostatu lepiej wsadź stary na forum subaru jest pelno tematów o tym że termostat sie nie otwiera i dolny wąż chłodnicy jest cały czas zimny a taka jazda może się skończyć UPG