Wpis z mikrobloga

@fajkonos: A co mam wstawić zdjęcie profilowe, na portal pełen właśnie takich bąbelków. By biznes mi #!$%@? i zgłosili wszędzie, ty poważnie jesteś takim debilem czy sobie żarty robisz ? Zapewne anime to same nerdy i ludzie z prszyczami znają, bo takie jak ty gangusy po osiedlu to e-papierosem i nerką i w spodniach z addiasa z bazaru
  • Odpowiedz
@TakiBunia: pewnie masz w ramce jakas laseczke z anime i zasypiasz marzac sobie ze jestescie razem w tej bajce xDD no #!$%@? wlasnie takim petem jestes hahahaha to jak zle uzywam wlasnie dobrego slowa uzylem pecie
  • Odpowiedz
@fajkonos: Oczywiście, a rano wstaje idę na kawę i taki pet mi ja podaję patrząc na płaszcz który kosztuje więcej jak jego wypłata. A ja patrzę na niego z taką pogardą jak na śmiecia na ulicy który może pomarzyć
  • Odpowiedz
@TakiBunia: no chyba cie #!$%@? miales cos pokazac to ciagle sie wymigujesz odwracasz kota ogonem albo wjezdzasz na matke to co ty myslisz ze bedziesz jakie warunki stawial pryszczaty pecie?? mozesz sobie pokrecic guzikiem w potworku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TakiBunia: ty mnie serio wolasz w znaleziskach sprzed roku ty chory #!$%@? xDDDDDDDDDD dodaje cie na czarno bo mnie zaczniesz stalkowac jeszcze hahahaha co za #!$%@? pryszczaty przegryw
  • Odpowiedz
@fajkonos: Możesz mi co najwyżej cementowe oko pocałować bananowy chłopce z tibi, widać w wyszukiwarce jaki z ciebie chłopiec biedny babelek. Komputerek się zepsuł, oj. Zniszczyłem Cie jak pęta, jak kawałek gówna dlatego uciekasz
  • Odpowiedz