Wpis z mikrobloga

@Tony76: Chłopcze, boli dalej widzę. Czyli jednak prawdą jest że siedzimy u mamusi, chociaż dajesz jej coś poza widokiem tak paskudnej mordy kartofla ? Czy jak pasożyt, czekający aż wyjdzie z domu by właśnie sobie zwalić do wspomnianych sekskamerek, takie dzieci mówią innym że ktoś bajki pisze a siedzą u starej jak takie łajzy życiowe, eh wykopki (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
  • Odpowiedz
@fajkonos: Kasę jak lodu, pokaż coś na co cię stać robolu za najniższą. Co może mieć taki robol na etacie, masz chociaż 2k, w ogóle ty pracujesz czy też u mamusi na garnuszku jak pasożyt ?
  • Odpowiedz
@TakiBunia: co ty tak ciągle o tej matce? Twoja cię z domu wywaliła i z żulami pod sklepem musisz siedzieć? Daj adres który sklep to ci puszkę po piwie dam jak wypiję
  • Odpowiedz
@fajkonos: Oczywiście, hulajnogę też mam elektryczna za 5k. Chcesz zdjęcie chłopcze, czy to też kolejne twoje marzenie? Poproś mamusie może kupi synkowi jakaś za 300zl, i trochę do lodówki jedzonka by synek był silny
  • Odpowiedz
@TakiBunia: ty serio masz jakiś problem z matką. Nie wiem, nie miałeś dzieciństwa czy co? A może ci jej brakuje po dwóch tatusiów miałeś i teraz się tutaj żalisz
  • Odpowiedz
@Tony76: Boli cie to chłopcze że mówię jak jest, że jesteś pasożytem który skończy na magazynie bądź kasie ? Jesteś po prostu młodym śmieciem i nic poza tym, wykopkiem bez ambicji który skończy za najniższą. Ale ważne że mamusa teraz da i kupi do lodówki z swojej najniższej (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
  • Odpowiedz
Czyli ciebie boli że twoja matka ci jedzenia nie kupuje mimo że siedzisz na bezrobociu bez prawa do zasiłku bo nigdy nie pracowałeś? Jak się zsumuje twoje komentarze to wszystkie łączy ten jeden wniosek. Oj biedne dziecko z ciebie, aż mi się ciebie szkoda zrobiło z----e hahaha. Nie przejmuj się, jutro będzie gorzej biedaku
  • Odpowiedz
@Tony76: Zabawne, słuchać tego mając własną firmę i utrzymywać takie bąbelki. Jeszcze pomyśleć że szkoły zamknięte i będą siedzieć całe dni, matka chociaz pracuje czy siedzi na dupie na bezrobociu ? A może niedługo już będziesz opłakiwać ją z racji że na kasie zaraz ja dopadnie zaraza. Wykopek co zrobi z życiem, kto da jedzenie, kto kupi jogurcik ? A może ktoś opłaci rachunki, biede dziecko i matka takiego pasożyta,
  • Odpowiedz
@TakiBunia: te hulajnogi huja warte chcialem auto zebys pokazal albo chociaz powiedzial jakie ale tak sie obsrales matke nawyzywales ze jestem pewien ze go nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fajkonos: Wszystko na co nie stac biedaków jest c---a warte, taką już logikę mają. Pokaż swoje bananowy chłopcze u mamusi w pokoju, w ogóle masz coś co byś mógł pokazać ? Co kosztuje więcej jak 50-100zl ?
  • Odpowiedz
@fajkonos: No pokaż coś, bo na razie nic nie pokazałeś tylko p--------z właśnie. Boli cię to aż tak że nic nie masz, bo mamusie nie stać by kupić synkowi który siedzi całe dni na komputerku i gra w gierki jak ona z--------a by kupić jogurcik ?
  • Odpowiedz