Wpis z mikrobloga

@TakiBunia: ale to my jesteśmy biedni a ty bogaty więc pokaż. Co my mamy pokazać jak przecież niby nic nie mamy. Ty bogaczu powinieneś mieć wszystko to pokazuj
  • Odpowiedz
@Tony76: Wszystko mam pokazać by wykopki zaraz szukały w internecie mojego biznesu, i mnie p-------y gdzie się da. Ludzie bogaci to ludzie inteligentni chłopcze, pokazują tylko to co nie da się namierzyć (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
  • Odpowiedz
@TakiBunia: twierdzisz że masz własną firmę i kupe siana. Może jeszcze w internecie tego nie znalazłeś ale ludzie bogaci którzy mają własne firmy to ludzie mili, uprzejmi, z którymi można normalnie pogadać bo to klienci dają zarabiać a ty swoim z-----y zachowaniem tylko udowadniasz że jesteś największym biedakiem w swojej wsi. Ps, rozwieje twoje wątpliwości, nie, nie jesteś inteligenty.
  • Odpowiedz
@Tony76: Co ty p--------z za farmazony dziecko, w jakim ty świecie żyjesz. Mam w------e w klientów bo robię zdalnie co mi się podoba, widzę Janusza mówię s--------j, w devie to ty wybierasz sobie a nie oni ciebie. Widać że poza magazynem i kasa czy mieszaniem piasku daleko nie zajdziesz, ludzie mili ja p------e co za dzban
  • Odpowiedz
@TakiBunia: kończę z tobą dyskusje bo moja matka o którą masz takie kompleksy kiedyś mi powiedziała żeby nie dyskutować z idiotą bo ściągnie cię na swój poziom i wykończy doświadczeniem. Pozdro
  • Odpowiedz
@fajkonos: Bąbelek mieszkający z mamusią na jej garnuszku. Mający telefonik pewnie z androidem za 150zl, komputerem za 300. Nie mający swoich pieniędzy, mówi o bajkach gdy usłyszy że kogoś stać na coś za 5k tak z d--y. Miodek na moje uszy (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
  • Odpowiedz
@TakiBunia: hehe ale sie naszczekales jak prawdziwy dorosly kundelek juz spadlo cisnienie? znam takich petow od komputerkow smierdziuchy pryszczate tylko skomlec potrafi na forum a w zyciu codziennym zero gadki jedyny temat jaki potrafi podjac to nowe czesci do kompa albo jakies k---a bajki dla dziewczynek albo nowa baza danych gdzie i tak przyjdzie zaraz ktos nowy i wszystko w--------i xD a jak zagaisz do takiego peta-przegrywa o dupach albo
  • Odpowiedz
@fajkonos: Grubo, każdy programista to widzę dla ciebie pryszczaty chłopiec. Widzę że pojęcie masz naprawdę wielkie jak na pasożyta żyjącego na garnuszku matki. Niestety jesteś w błędzie, nie każdy tak wygląda i niestety takie pety jak ty mi usługują jak wchodzę do sklepu. A co najgorsze, mają większe branie niż taki brajaneke który nie ma nic poza pokojem i 10zl w portfelu bo tyle mamusią dała na wypad na miasto
  • Odpowiedz
@TakiBunia: nie kazdy ale ty napewno taki jestes.. zreszta po gadce jestem pewien ze sprzedalbym ci liscia i bys sie poplakal. w kazdym zdaniu robisz jakis pojazd po matce a zaraz potem twierdzisz jaki to jestes dorosly i ogarniety przeciez kazdy z boku stwierdzi ze plujesz jadem jak debilne dziecko. no przeczytaj to sobie jeszcze raz na spokojnie twoje argumenty sa jak u jakiegos przedszkolaka jak mozna cie brac na
  • Odpowiedz
@fajkonos: Nie wierzę co widzę, liścia ? Liście to są na drzewie bąbelku, wjazd na matkę a czy mówienie że jesteś pasożytem mieszkającym w pokoju to obelga? Trochę mi szkoda cię bo wiem że skończysz za najniższą, jesteś typowym bananowym dzieckiem które myśli że życie to piękna bajka. Pamiętaj ludzie sukcesu to ludzie nie z miękką dupą, tylko chuje. Co mogę mówić dalej chłopcu który zapewne w życiu jeszcze nawet
  • Odpowiedz
@fajkonos: Skoncz p-------ć idź ogladnij blowka sobie, pograj w gierki z kolegami z klasy i ciesz się że szkoły zamknięte. Potem wracaj i ucz się czegoś a nie p-----l na wykopie smutków bo skończysz z ręką w dupie za najniższą (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
  • Odpowiedz
@TakiBunia: no jak bym sluchal twoich rad to tak bym wlasnie konczyl wieczory przy potworku za 12k haha nie dzieki okularniku najwyzej cie moge klepnac w plerki tylko zebys plucek nie wyplul
  • Odpowiedz
@fajkonos: Ha, zabawne. To że mnie stać nie znaczy że wyglądam jak nerd, ale widzę że masz dziwna wiedzę. Szkoda że na świecie jest tylu programistów i każdy ma pryszcze i mieszka w piwnicy. Te małe mózgi bąbelków, takie zabawne
  • Odpowiedz