Wpis z mikrobloga

@GoodGuyChucky93: Nigdy nie zapłace za coś takiego. To jest zwykłe freak fights, ze sportem, rywalizacją, nie ma nic wspólnego, momentami, kiedy oczywiście na Twitchu oglądam lestlim, to jest tak żałosne że migruje między kanałami. Podziwiam kogoś kto płaci za coś takiego, niech ktoś mi wyjaśni za co płaci, co tam jest wartego jakichkolwiek pieniędzy ?????
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: I znów się zaczyna kolejna fala trolli-bogaczy, która się chwali, że stać ją na 20zł, żeby kupić pełpełwiu, jednocześnie czekając na atencję.. To już jest mdłe i nudne..¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ZiomPolski: No to nie płać i #!$%@? z tagu złodzieju, no ja #!$%@?. Płacisz za usługe i ją dostajesz, czy oni gdzieś się ogłaszają jako zajebiście sportowa i profesjonalna gala? Ja nie wiem skąd wy się bierzecie, czy to jest troll czy serio masz tak ograniczone pojmowanie rzeczywistości - może jak przestaniesz traktować tą gale na równi z UFC to nagle oczekiwania się zmienią.
@swagerstom: no i kolejny.
  • Odpowiedz
@fajkonos: Wiesz, mam na to czas. Ty możesz wracać do mieszania cementu, mogę kupić twoją matkę na jedną noc jak chcesz. Może dam z 2k jeśli ma mordę jakaś taka chociaż 6-10, kupi ci może potem jakiś lepszy sprzęt jak za 1k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz