Wpis z mikrobloga

Matki wychowują syna na beciaka, bo to jest dobre dla społeczeństwa, a różowa jak się wyszaleje w czasach nastoletnich to mając 25+ lat zechce stabilizacji oraz usłyszy tykanie zegaru biologicznego, to bierze beciaka i tworzą rodzinę, a rodzina w rozumieniu konserwatystów jest najważniejszym dobrem, bo dzięki temu istnieje naród. I tak co pokolenie. To wina systemu. Samospełnienie i zadowolenie z życia beciaka nikogo nie interesuje. On jest tylko do tego, żeby wychować kolejną jednostkę i przynosić zasoby do wyżywienia rodziny.

Od małego chłopiec jest indoktrynowany, aby tylko przysłużyć się dobru ogólnemu, dobro jednostki w tym przypadku beciaka nikogo nie obchodzi. ,,Bądź grzeczny, słuchaj się mamusi i tatusia, wierz w Bozie, bo jak będziesz niegrzeczny to spłoniesz w piekle, szanuj dziewczyny i ustępuj im we wszystkim''. Potem przychodzą nastoletnie lata i taki młody chłopak widzi, że coś jest nie tak, przecież on jest grzeczny, zatem dlaczego powodzenie wśród dziewczyn mają typowi przystojni badboye, co ledwo zdają z klasy do klasy, czy nawet kiblują X lat w jednej klasie. Wtedy mamusia takiemu delikwentowi powie: ,,Synku nie martw się, dziewczyny teraz mają siano w głowie, zobaczysz skończysz szkołę, pójdziesz na studia, zdobędziesz dobrą i świetnie płatną pracę to na pewno jakaś dziewczyna Cię zechce i założysz z nią rodzinę, głowa do góry synku :). A teraz przestań tracić czas na głupoty i jakieś bzdurne przemyślenia tylko idź się uczyć''. W tym samym czasie przystojny Kamil, szkolny wandal rucha u siebie na chacie tę cichą, spokojną szarą myszkę, w której skrycie się podkochiwałeś od początku liceum.

Ale to już nikogo nie obchodzi co Ty czujesz. Jesteś kolejnym z milionów niewolników systemu. No chyba, że jesteś tym badboyem pic rel, który rucha szare myszki i może zmieniać Julki jak rękawiczki wtedy możesz mieć wy#3b@n3.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #takaprawda #4konserwy ##!$%@? #feels
Felixu - Matki wychowują syna na beciaka, bo to jest dobre dla społeczeństwa, a różow...

źródło: comment_1585094802IB8ykaa0Xs66P9jMQJXFBS.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Felixu: Widzę, że rozwinąłeś mój post.

Dodam, że tekst mamusi "spokojnie, po studiach znajdziesz porządną dziewczynę" oznacza innymi słowy "po studiach twoje rówieśniczki będą szukać stabilizacji przy beciaku, bo się już wyszalały". Tak to należy rozumieć... czyli znajdziesz sobie synek na żonę wielokrotnie wyruchaną za młodu kobietę.

Kiedy grzeczny chłopiec był sam, to łobuz posuwał jego koleżanki. I nie cofniemy czasu. Mam 23 lata. Czyli 8 lat młodości, lata 15-23,
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: Ja z moimi zaburzeniami psychicznymi, które mam na 99%( niedługo zamierzam się zdiagnozować) nawet jakbym chciał to nie potrafię żyć zdrowo w typowym szarym społeczeństwie. Albo mi się uda być w jakiś sposób bogatym, bo tylko życie na wyższym poziomie niż przeciętny człowiek da mi spełnienie albo w wieku 30-40 lat magik.
  • Odpowiedz
@Felixu: Ja mam testosteron napewno dosyc wysoki (#!$%@? 240kg w ciagu i 215 w przysiadzie).194cm i b.ladna twarz dzialaja na pOlki ale co z tego ze jestem bad boyem(jako dziciak to niechwalac sie potrafilem #!$%@? wlasnej matce,a ona mi,a potem mnie przepraszala i plakala xd)jak przez aspergera i umiejetnosci spoleczne 0/10 zuzywam swoj testosteron zamiast na rOOchanie plodnych julek to na bicie konia do natalii starr
  • Odpowiedz
@Felixu: @Reflexiej123 Kto wam zabrania bycia badboyami ? Kobiety, nawet te wasze mityczne #szaramyszka nie lubia nudziarzy i spierdoksow, potrzebuja wrazen a nie siedzenia z wami w domu przed tv. Dlatego orbituja wokol chadow i badboyow ale wam powiedza ze ani troche nie sa nimi zainteresowani. :) Wezcie sie w koncu za siebie i przestancie marudzic. Kuwra nie rozumiem jak mozna tracic zycie na siedzenie w domu
  • Odpowiedz
@Felixu: @Reflexiej123: ale wy sie #!$%@? nakręcacie wzajemnie. Moja zona byla dziewica jak sie poznalismy i moje poprzednie 2 dziewczyny tez. Tak jakos wyszlo bo bylismy w takim wieku. Nie bylem alfą bo je zużywałem ani beciakiem bo sie ozenilem. Po prostu mam #!$%@? i nie oceniam innej osoby z perspektywy błonki między nogami. Jak wy nienawidzicie siebie i macie tego typu problemy bo was np. ojciec nie
  • Odpowiedz
@Felixu: A potem za dwadzieścia lat Kamil, "szkolny wandal", zdycha na marskość wątroby albo przeżuwa suchy chleb bezzębnymi szczękami po powrocie z dwunastogodzinnej tyry w januszeksie, bo po opłaceniu alimentów nie stać go na ciepłą strawę, podczas gdy "beciak" patrzy jak jego piękne, mądre i dobrze wychowane dzieci biegają po ogródku domu jednorodzinnego o pow. uż 300 m2, a gdy pójdą spać pod pretekstem "spotkania biznesowego" wymknie się do wynajmowanej
  • Odpowiedz
@typowy_lobuz: Czy ja napisałem, że nie zasrałem? Czemu Wy dzbany z typowego normictwa zakładacie z automatu, że takie posty pisze zawsze spierdox, co z piwnicy nie wychodzi?
  • Odpowiedz
@nety: Ku#w@ kolejny typowy przedstawiciel normictwa, który gada o wychodzeniu do ludzi I uderzenia pięścią w stół. Tak się składa, że mam życie towarzyskie, mam typowe zachowania z ciemnej triady I wiesz co? Gówno, dla Julek jestem tylko tym intrygującym kolegą, co nie okazuje słabości I jest inny niż większość, a mimo tego, że laski to pociąga- żadna z nich nie wskoczyła mi na fiuta. Ruchanie miałem tylko 2 razy
  • Odpowiedz
@Rience69: Mam typowe zachowania z ciemnej triady, więc powinno być stado Julek chętnych, gdzie ono zatem jest? Już Ci mówie, mają mnie za kolege, bo jestem <8/10.
  • Odpowiedz
@przyprawca: Jak żona po ślubie się zaniedba I wygląda na typową grażyne mając 30-40 lat to co w tym dziwnego, że chłop chce mieć lub ma młodą, zadbaną kochanke?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: Nic w tym dziwnego. Niektóre dziewczyny dają chadom, niektórzy faceci mają kochanki, a inne dziewczyny są porządne i wiążą się z porządnymi chłopakami , budują prawidłowe relacje, tworzą szczęśliwe rodziny. A problem twój i twoich kolegów z tagu polega na tym, że ze zjawiska(chady, Julki itp) robicie regułę, co oczywiście nie ma realnych podstaw.
  • Odpowiedz