Wpis z mikrobloga

Matki wychowują syna na beciaka, bo to jest dobre dla społeczeństwa, a różowa jak się wyszaleje w czasach nastoletnich to mając 25+ lat zechce stabilizacji oraz usłyszy tykanie zegaru biologicznego, to bierze beciaka i tworzą rodzinę, a rodzina w rozumieniu konserwatystów jest najważniejszym dobrem, bo dzięki temu istnieje naród. I tak co pokolenie. To wina systemu. Samospełnienie i zadowolenie z życia beciaka nikogo nie interesuje. On jest tylko do tego, żeby wychować kolejną jednostkę i przynosić zasoby do wyżywienia rodziny.

Od małego chłopiec jest indoktrynowany, aby tylko przysłużyć się dobru ogólnemu, dobro jednostki w tym przypadku beciaka nikogo nie obchodzi. ,,Bądź grzeczny, słuchaj się mamusi i tatusia, wierz w Bozie, bo jak będziesz niegrzeczny to spłoniesz w piekle, szanuj dziewczyny i ustępuj im we wszystkim''. Potem przychodzą nastoletnie lata i taki młody chłopak widzi, że coś jest nie tak, przecież on jest grzeczny, zatem dlaczego powodzenie wśród dziewczyn mają typowi przystojni badboye, co ledwo zdają z klasy do klasy, czy nawet kiblują X lat w jednej klasie. Wtedy mamusia takiemu delikwentowi powie: ,,Synku nie martw się, dziewczyny teraz mają siano w głowie, zobaczysz skończysz szkołę, pójdziesz na studia, zdobędziesz dobrą i świetnie płatną pracę to na pewno jakaś dziewczyna Cię zechce i założysz z nią rodzinę, głowa do góry synku :). A teraz przestań tracić czas na głupoty i jakieś bzdurne przemyślenia tylko idź się uczyć''. W tym samym czasie przystojny Kamil, szkolny wandal rucha u siebie na chacie tę cichą, spokojną szarą myszkę, w której skrycie się podkochiwałeś od początku liceum.

Ale to już nikogo nie obchodzi co Ty czujesz. Jesteś kolejnym z milionów niewolników systemu. No chyba, że jesteś tym badboyem pic rel, który rucha szare myszki i może zmieniać Julki jak rękawiczki wtedy możesz mieć wy#3b@n3.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #takaprawda #4konserwy ##!$%@? #feels
Felixu - Matki wychowują syna na beciaka, bo to jest dobre dla społeczeństwa, a różow...

źródło: comment_1585094802IB8ykaa0Xs66P9jMQJXFBS.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rience69: Julki to atrakcyjne nastoletnie laski, Oskarek przystojny dzieciak z bogatego domu, chad chłop co może mieć większość lasek, beta to większość chłopa w tym kraju. Zatem oni istnieją.
  • Odpowiedz
@Felixu: Nie - nie istnieją. To tylko jakieś nędzne pseudo-stereotypy wymyślone przez przegrywy którym zazdrość już dawno przeżarła mózg. Nie musisz mi ich tłumaczyć, wiem doskonale o co w tym chodzi. Przykro mi że życie nie jest dla wszystkich sprawiedliwe, sam doświadczyłem tego z pierwszej ręki. Nie zmienia to jednak faktu że nie spuszczam się nad Sobą bo jestem >8/10. Dla mnie to cale towarzystwo jest po prostu nie atrakcyjne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: Pamiętaj że ruchanie to tylko ruchanie, czaje że fajne są te Julki do 25 ale później też sex jest świetny, przynajmniej z tego co czytałem sam nic o tym nie wiem bo nie jestem a tak stary ale zostałem wychowany na beciaka tylko w porę zacząłem się buntować i teraz mam #!$%@? w laski dostają tyle szacunku co ja od nich, proste
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Johnnysinspolscyfani: Jest coś takiego jak terapia, #!$%@? mnie to że tak piszecie o sobie mało wiedząc na swój temat, najprawdopodobniej z 60% introwertyków ma coś ze spektrum autyzmu tylko jeszcze tego nie wrzucili do badań, co do samego aspargera da się z tym żyć tylko rodzice trochę za późno reagują i jeśli chodzisz na terapię to w takim razie powodzenia jeśli nie to ogarnij to jak najszybciej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: Masz rację dlatego mówię że rodzice najwięcej #!$%@? takie rzeczy, co do tego że dorosłemu człowiekowi #!$%@? to da to nie jestem do tego przekonany, raczej zawsze trzeba próbować bo nie wiadomo jakie jest nasilenie tej choroby, można im wytłumaczyć mdz innymi mowę ciała a to już dużo zmienia w zachowaniach społecznych
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: dzisiaj ma dzwonic do mnie psychiatra ktorego moja matka mi umowila bo ja o to poprosilem.Moj cel na ten rok dowiedziec sie czegos o tym spergerze i byc moze zrobic jakies testy w kierunku aspergera i nerwicy.Sam podejrzewam aspergera na 99% bo swoje #!$%@? poczynania relacjonowalem pare dni temu na tym tagu.W kazdym razie musze cos z tym zrobic bo jak widze ze marnuje swoj potencjal chada i nie
  • Odpowiedz
@Felixu: leczesnie aspergera daje cokolwiek jak sie je zacznie na etapie przedszkola, u dorosłych to głównie dbanie o to by leczony nie walnął bohatyra czy jakkolwiek odnajdował się w świecie. Niestety, ale jak rodzice zaniedbali temat za dzieciaka to it's over dla aspich
  • Odpowiedz
@Marek1991: Tak, jeden z najważniejszych. Nie zgodzi się z tym ktoś, kto rucha i nie docenia tego lub ktoś, kto ma małe potrzeby lub żyje w dobrowolnym celibacie (jakiś ksiądz czy mnich). Powodzenie u kobiet to jedna z głównych oznak bycia wysoko w hierarchii.

@nety: Po pierwsze nie gram w gry, za to wychodzę z domu, spotykam się z ludźmi, podróżuję po świecie, jestem zaangażowany społecznie, mam koleżanki
  • Odpowiedz
dlaczego powodzenie wśród dziewczyn mają typowi przystojni badboye, co ledwo zdają z klasy do klasy, czy nawet kiblują X lat w jednej klasie.


@Felixu: Kibluj więc jak ten idiota po parę lat w jednej klasie - zobaczysz czy laski się na Ciebie zlecą.
  • Odpowiedz
@Xvenowski: ???????????
Nie rozumiem typ dał jakieś dane z dupy a ty mnie wołasz, aspergera wykrywa się najczęściej w pierwszej klasie z tego co pamiętam nie chce mi się tego szukać, nie wiem czy dorosłemu człowiekowi #!$%@? da wiem tylko że trzeba próbować, miałem zajebistego kolegę, który miał aspergera, niestety już nie jest moim kolegą bo matka mu siano z głowy zrobiła, myślę że terapia by coś zmieniła ponieważ matki
  • Odpowiedz