Wpis z mikrobloga

#fotografia #wakacje #tajlandia #rozowypasek #podroze
Cześć! W zeszłym roku pojechaliśmy z moją żoną do Tajlandii. Jako, że na codzień zajmuję się fotografią, oprócz #rozowypasek zabrałem też aparat!
Teraz z okazji #zostanwdomu znalazłem trochę czasu, żeby wybrać najlepsze zdjęcia i podzielić się nimi z Wami.
Zdjęć jest dużo, więc podzieliłem je na dwie kategorie tematyczne:
Palmy, woda, przyroda i krajobrazy Tajlandii
Kultura, architektura, ludzie
dkapiszewski - #fotografia #wakacje #tajlandia #różowypasek #podróże
Cześć! W zeszły...

źródło: comment_1585054865cssFSWbfBCyLJVHS53UgVa.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@dkapiszewski prawie 10 lat na wykopie i dopiero właściwie pierwszy wpis :)
Bardzo fajne fotki i relacja. Mimo, że typowe turystyczne miejsca, które każdy odwiedza (w tym ja już nie raz) to fajnie się oglądało i czytało. Zwłaszcza, że miałem być znów w Tajlandii za jakiś miesiąc, ale pandemia pokrzyżowała mi plany. Tekstu też w sam raz - nie za dużo, nie za mało i bez dennych żartów. Jedyne co mnie trigeruje,
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: No faktycznie lurkuję wykop już dość długo, ale dopiero teraz zdecydowałem się na pierwszy wpis.
Miejsca faktycznie dość typowe, bo to nasz pierwszy wyjazd w te rejony, a 3 tygodnie to zdecydowanie za mało czasu na zobaczenie wszystkiego co ciekawe w tym kraju.
Dzięki za cenną uwagę o generalizowaniu- chodziło mi bardziej o Azję przez pryzmat Tajlandii. To co widzieliśmy na miejscu niejednokrotnie nas szokowało. Mam nadzieję, że w przyszłości,
  • Odpowiedz
@dkapiszewski: zdjęcia w sumie bez polotu, nie wyglądają jak robione przez "fotografa". I zdecydowanie przesadzasz z filtrem ostrości i HDR. Do tego to zdjęcie z wystającą z wody dupą partnerki, no jaki sens wstawiania tego do internetu...
  • Odpowiedz
@dzafel: To nie był wyjazd typowo fotograficzny, wszystkie zdjęcia były robione z ręki i mało kiedy był czas i możliwości na fotografowanie takie jakie bym chciał. Zdjęć wykonanych techniką HDR jest dosłownie kilka, a co do wyostrzania, to lubię jak takie zdjęcia są ostre. Poza tym silnik galerii na mojej stronie jeszcze dodatkowo kompresuje zdjęcia i w niektórych przypadkach to bardziej widać.
  • Odpowiedz