Wpis z mikrobloga

Mój sąsiad, debil, wrócił z zagranicy (Holandia, Belgia albo Niemcy) z pracy i od rana jeździ na zakupy. Chce być sprytny bo jeździ w drugą stronę żeby go moja kamera przed domem nie złapała. Jakby tego było mało to mieszka że starą babą i nastoletnią córką, która dzień w dzień wyłazi z domu do koleżanek. Więc kwarantanna tam jest po ch. fest
#koronawirus #kwarantanna #zostanwdomu
  • 33
@poganka: przypomnę tylko że w naszym pięknym państwie kwarantanna obowiązuje od dnia następującego po dniu powrotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc jeśli wrócił dziś rano to jeszcze do północy nie podlega kwarantannie i może sobie spokojnie wychodzić gdzie chce xD
@KirsxXx @Kroos123 @JohnMatrix @Barteky @dwarfguard @@Martinoz @Mirkoszczur @Waderra @Szpanero @erajwa @LM317K To nie jest typ, który będzie przestrzegał kwarantanny tylko taki, który będzie miał #!$%@? i będzie tak robił żeby go nie złapali. Jeszcze 3-letniego dzieciaka pewnie przywiezie na odwiedziny od byłej żony. Pracuje raczej w Belgii albo Holandii. Nawet nazwę miasta gdzieś miałam zapisaną bo z policją i opieką społ dużo miał do czynienia. Pierwszą żonę doprowadził do samobójstwa. Taka menda
@Waderra byde wołać w razie czego
@Szpanero to na wsi, ale widzę bagiety na rejonie częściej niż zwykle
@Galvay co za idiotyzm, no nie? To w pierwszy dzień pobytu, jak najwięcej jeżdżą, to nie zarażają widocznie 0.o

Kupił tylko 8 rolek papiru więc na bank nie będzie siedział 2 tyg. w domu bez wyjścia (σ ͜ʖσ)
@poganka: co zazdrościsz typowi ze z zagranicy wrocil czy o co ci chodzi ? Marnujesz swój czas byle oglądać gościa chałupę i czy czasami w druga stronę od twojej kamery nie jeździ, nie jesteś nic inna niż te stare baby co siedzą jako osiedlowy monitoring. Może tak byś gościowi powiedziała/napisała/zadzwoniła/napisała liścik ze się obawiasz o swoje zdrowie i fajnie jak by nie naruszał tej #!$%@? kwarantanny bo go #!$%@? ale nieee
@dwarfguard tak myślałam właśnie, że będzie to wypowiedź na poziomie 18latka, który się cieszy, że do szkoły nie chodzi. Ten koleś wyrzuca śmieci na drogę ludziom przed domem a jak mu kobita zwróciła uwagę to prawie ją uderzył i zwyzywał od #!$%@? i szmat, żona się powiesiła przez niego a opieka społeczna mu dzieci zabrała. Mnie i sąsiadów nachodzili ludzie, którym był i jest winien pieniądze, policja też przez niego była nie
@poganka: Tak samo gowno o mnie wiesz jak ja o Tobie, tylko ze ja Ci nie umniejszam a Ty mi owszem. Dlatego smutni ludzie nigdy nie osiągną sukcesu. Nie będę się chwalil co ja mam i co osiągnąłem, bo to nie na to miejsce. I mam trochę więcej lat niż myślisz. Co do sprawy to ciężkiego masz sąsiada ale Ty nie musisz taka być jak On. Ja tam bym mu zrobił
@dwarfguard nie wiesz o czym mówisz ale krytyka w cały świat i to Ty mnie pierwszy obraziłeś, czym się dałam, bez sensu, sprowokować. Zrobiłbyś mu zakupy a on by Ci w gębę napluł a na podwórko przerzucił gówna swojego psa żeby u siebie mieć czysto. I nie wierzę, że taka dobra dusza z Ciebie bo komentarz był arogancki, chamski i na moralnie niskim poziomie.