Wpis z mikrobloga

Węgry procesują ustawę "koronawirusową" pozwalającą rządzić Orbanowi dekretami - znalezisko

Dodatkowo projekt przewiduje pięcioletnie więzienie za publikowanie "fałszywych informacji przeszkadzających rządowi w ochronie ludności". Dziennikarze opozycyjni - i tak siedzący już na co dzień w niszach i oskarżani przez rząd o szerzenie "dezinformacji" - są przerażeni.

#postkomunistycznepanstwomafijne #europa #neuropa #wegry #koronawirus #media
eoneon - Węgry procesują ustawę "koronawirusową" pozwalającą rządzić Orbanowi dekreta...

źródło: comment_1584951481LPSclFOhZ3zqOywxWNZtLO.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wlasciciel_prawakow: Pisze o pozbawieniu praw w przypadku 2 tygodniowej kwarantanny bez przebadania (myślałem że ogarniesz bez cytatów ¯\_(ツ)_/¯)

Natomiast druga część odnosi się bezpośrednio do twojego pytania:

No jakoś nie kojarzę przypadków gdzie zwykły obywatel stracił obywatelstwo, bo został podejrzany o terroryzm..

Nie została skazana ani nawet nie postawiono jej zarzutów (nie mówiąc nawet procesie i uczynieniu z niej bezpaństwowca). Odebrano jej obywatelstwo na podstawie arbitralnej decyzji administracyjnej.
  • Odpowiedz
@eoneon:

Nie chodzi o empiryczne doświadczenia, a o choćby, znajomość sceny politycznej. Ty znasz to z jednej książki, prawda? Niedawno wydano jeszcze jedną, polskiego autora. Równie jednostronna i równie oderwana od rzeczywistości. Mogłaby cię jeszcze umocnić w przekonaniach.
  • Odpowiedz
Ty znasz to z jednej książki, prawda


@Planeta_odebete2: No nieprawda, nawet nie prześledziłeś taga, bo byś zobaczył wiele innych źródeł, w tym książkowych. Nie przeczytałeś też wpisu, który linkowałem, bo tłumaczę tam, czemu cytowałem tak dużo Magyara.

Moja propozycja: napisz wpis "jak to jest naprawdę na tych Węgrzech" z własną propozycją lektur i źródeł, będzie przynajmniej jakaś wartość dodana i ferment na portalu, zamiast takiego jałowego podgryzania.
  • Odpowiedz
@eoneon:

Moja propozycja: napisz wpis "jak to jest naprawdę na tych Węgrzech" z własną propozycją lektur i źródeł, będzie przynajmniej jakaś wartość dodana i ferment na portalu, zamiast takiego jałowego podgryzania.


Świetny pomysł sam z chęcią zapozmam się z innym punktem widzenia. Dajesz @Planeta_odebete2:
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: ale jakie to jest pozbawienie praw w przypadku 2 tygodniowej kwarantanny? Przecież pisałem ci już, że ta choroba nie ujawnia się od razu więc jeśli ktoś miał kontakt z zarażonym albo właśnie wrócił z miejsca gdzie jest ognisko epidemii no to po prostu "poświęca się dla drużyny" jaką jest całe społeczeństwo, ja ty nasi bliscy i dalsi i siedzi w domu i jest badany wtedy wykonanie testu ma sens
  • Odpowiedz
To tak jakby czerpać informacje o Polsce z tvp. No i nie dziwi mnie, że wydała to Fronda.


Posty OPa to w większości "informacje" z Państwa Mafijnego. Wiesz kto je napisał? Niejaki Balint Magyar. Wiesz kim był? Politykiem MSZP, partii Gyurcsany'a. To tak jakby informacje o Polsce czerpać z książki wydanej przez Leszka Millera.

@CralencSeedorf:
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: nie chciało mi się wtedy na to odpisywać, bo przecież nawet wykop jest zasrany informacjami o tym.. ale masz akapit dlaczego należy powtórzyć badanie > Wiemy, że najdłuższy okres inkubacji, jaki stwierdzono u chorego, to 14 dni. Z tego względu konieczne jest cykliczne badanie osób, które nie mają objawów, a wiemy, że mogły ulec zakażeniu, bo były w tym miejscu, gdzie wirus krąży.

i rządowa strona i pytanie "czy
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow: Pytałem o to czy osoba zaraża w początkowym okresie inkubacji (przed możliwością zdiagnozowania) cumplu a nie czy zaraża bezobjawowo.

a co do tego, że szybko poszło to właśnie nie poszło szybko, bo od kiedy wstąpienie do organizacji terrorystycznej jest podejrzeniem o terroryzm XD a jutro może się stać wszystko więc no taki argument trochę okryty folią.


Od kiedy o winie decyduje urzędnik a nie sąd?
Prawo do sprawiedliwego procesu to jedno z podstawowych praw człowieka. Jutro można zdelegalizować ideologie LGBT (o czym niektórzy politycy bardzo chętnie mówią) a wtedy można dla ogólnego dobra dzieci zacząć deportować pederastów decyzjami administracyjnymi po na co komu długi i
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: według informacji sprzed 10 dni who mówi, że ciężko być w 100% pewnym, ale nie można wykluczyć, że chory zaraża w okresie inkubacji, a co do czasu kiedy można zdiagnozować chorobę napisałem wcześniej więc patrząc na gwałtowny wzrost zachorowań to chyba nie jest nielogiczne by stosować taką kwarantannę co? tym bardziej, że wszyscy ją zalecają, ale ty wiesz lepiej xD

są działania (takie jak wstąpienie do organizacji terrorystycznej), które
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow: Najlepszym sposobem jest testowanie i ewentualna kwarantanna w przygotowanym do tego miejscu do czasu otrzymania wyników (test po przyjeździe i drugi za 3 4 dni dla pewności). A nie zamknięcie z rodzina na dwa tygodnie. Zwłaszcza wobec braku dowodów na zarażanie w pierwszym okresie inkubacji.

są działania (takie jak wstąpienie do organizacji terrorystycznej), które są biletem w jedną stronę i tyle ¯_(ツ)_/¯


Oczywiście po co komu prawo do sprawiedliwego
  • Odpowiedz